» کوین ها » ارزدیجیتال ZUNA
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال ZUNA

2024-06-05 108

درباره ZUNA

ZUNA یک توکن DeFi مبتنی بر جامعه است.

ZUNA به عنوان Milestone Token Burns را پیاده‌سازی می‌کند – با رشد ZUNA مقادیر زیادی توکن را برای کاهش عرضه و افزایش ارزش می‌سوزاند.

5 درصد از خرید یا فروش هر تراکنش به استخرهای نقدینگی منتقل می‌شود تا ثباتی برای ZUNA ایجاد کند و از مشکلات نقدینگی عمده در آینده جلوگیری کند که بسیاری از توکن‌ها/کوین‌ها از آن رنج می‌برند.

5٪ از هر خرید یا فروش معامله به طور خودکار بین همه دارندگان ZUNA موجود توزیع می شود. هر چه مدت زمان بیشتری ZUNA را نگه دارید، درآمد بیشتری خواهید داشت. این راهی برای پاداش دادن به سرمایه گذاران است.

تیم ZUNA چندین پروژه برای آینده برنامه ریزی کرده است. اولین پروژه در فضای NFT خواهد بود. بدون شک NFT توجه زیادی را به خود جلب کرده است و ZUNA قصد دارد از این موضوع سرمایه گذاری کند. مجموعه انحصاری ZUNA NFT که فقط برای دارندگان توکن ZUNA در دسترس است منتشر خواهد شد.

علاوه بر مجموعه NFT ZUNA، ZUNA پلتفرم اشتراک گذاری جمعی NFT خواهد ساخت. کاربران می توانند درصدی از NFT های با ارزش بالا را خریداری/مالک/فروش کنند. هدف این است که NFT را برای کاربرانی که در غیر این صورت قادر به پرداخت هزینه یک NFT کامل نیستند، در دسترس قرار دهیم.

این پلتفرم به هر کسی این امکان را می‌دهد که NFT‌های جدید ایجاد و ضرب کند. سازندگان می‌توانند قیمت و تعداد «سهم‌ها» را برای هر NFT ایجاد شده انتخاب کنند.

یکی از مسائلی که تیم ZUNA قصد حل آن را دارد، دسترسی به توکن ها/کوین های جدید در حال ظهور است. یک سرمایه گذار معمولی که تازه وارد کریپتو شده است باید مراحل زیادی را طی کند تا بتواند پروژه جدیدی را خریداری کند. خرید/مبادله در یک صرافی defi/و راه اندازی کیف پول های رمزنگاری شده می تواند برای سرمایه گذاران کمتر دانشمند فناوری دلهره آور باشد.

ZUNA یک صرافی با تاکید بر پروژه‌های رمزنگاری جدید ایجاد خواهد کرد. صرافی ZUNA امکان فهرست‌بندی آسان‌تر پروژه‌های جدید و از همه مهم‌تر دسترسی آسان‌تر برای سرمایه‌گذاران را فراهم می‌کند. سرمایه‌گذاران می‌توانند پروژه‌های جدید را ببینند و توکن‌ها/سکه‌ها را مستقیماً در پلتفرم ZUNA با استفاده از کارت بدهی/اعتبار خریداری کنند.

صرافی ZUNA با یک کیف پول / برنامه رمزنگاری موبایل جفت می شود. کاربران می‌توانند تمام خریدهای خود را در برنامه ZUNA انجام دهند و رمزنگاری خود را به طور همزمان در مکانی امن و آسان برای استفاده ذخیره کنند.

تیم سازنده ZUNA متشکل از 6 نفر است که همگی با قدرت ها و استعدادهای متفاوت هستند. یک پروژه فقط به اندازه افراد پشت سر آن خوب است. و کاری که آنها مایل به انجام آن هستند. تیم سخت کار می کند و وقف آینده ای درخشان و موفق است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×