» کوین ها » ارزدیجیتال YouSUI
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال YouSUI

2024-06-05 107

درباره YouSUI

تیم History YouSUI با راه‌اندازی بازارهای مختلف M2E، ​​T2E، Social-Fi، Game-Fi، و DEX و NFT به عنوان انکوباتورها و توسعه‌دهندگان، تجربیات مختلفی را جمع‌آوری کرده است. ده‌ها هزار نفر در جوامع پروژه‌های مختلف حضور داشتند و اکثر کاربران پروژه‌ها قادر به شرکت در Private Sale یا IDO Launchpad نبودند. حتی کاربران اولیه نیز نمی‌توانستند به راحتی در دیگر پلتفرم‌های Launchpad شرکت کنند، و خواستار پلتفرم‌های Launchpad جدید مناسب برای بازارهای کره، ژاپن و ویتنام شدند. ما به ویژه نیاز به لانچ پدهای سفارشی شده در این بازارها را احساس کردیم و می خواستیم سهم بازار بالایی در شبکه نسبتاً جدید لایه 1 SUI داشته باشیم. بنابراین، ما می‌خواهیم به کاربران فرصت‌هایی را برای سرمایه‌گذاری پروژه‌های باکیفیت مانند INO، IDO و Launchpad IGO برای راحتی کاربران ارائه دهیم. ما روی پروژه هایی تمرکز می کنیم که در آینده در شبکه SUI در حال رشد یا توسعه هستند.

Goal YouSUI قصد دارد با افزودن Launchpad، DEX، Bridge و NFT Marketplace، کاربران را به استفاده از همه عملکردها در یک پلتفرم ترغیب کند تا شبکه SUI بتواند به طور گسترده در کره، ژاپن و ویتنام استفاده شود و با کاربران آشنا شود. علاوه بر این، این پلتفرمی خواهد بود که به کاربران آموزش می دهد تا عمیقاً در SUI غواصی کنند تا YouSUI و شبکه SUI بتوانند همزمان به قوی ترین پلتفرم و بلاک چین در بازارهای ژاپن، کره و ویتنامی تبدیل شوند. از طریق استراتژی بومی سازی، ما از برنامه های پشتیبانی توسعه و جوجه کشی پشتیبانی کنید تا توسعه دهندگان و سازندگان پروژه بیشتری بتوانند از YouSUI و SUI Network استفاده کنند. ما از برنامه انکوباسیون و برنامه مهاجرت حمایت خواهیم کرد تا سایر پروژه های لایه 1 بتوانند به شبکه SUI مهاجرت کرده و موفق شوند.

ویژگی های YouSUI YouSUI یک لانچ پد شفاف و منطقی با قراردادهای هوشمند است

YouSUI به یک منطقه محدود نمی شود و از همه پروژه هایی که می خواهند به شبکه SUI مهاجرت کنند استقبال می کند.

YouSUI برنامه انکوباسیون و کمک توسعه را اجرا کرده است.

YouSUI با پروژه هایی با احتمال موفقیت بالا با دقت و مقررات پیشرفته کار می کند.

YouSUI از تبادل زنجیره ای متقاطع پشتیبانی می کند و دارای پل غیر Evm برای دریافت نقدینگی بیشتر در شبکه SUI است.

چشم انداز ما چشم انداز ما حذف همه موانع، ایجاد فناوری های غیرمتمرکز برای خدمات مالی و در دسترس قرار دادن آنها برای همه کاربران جهانی است. همچنین، همه افراد جامعه YouSUI به ما خواهند پیوست تا وقتی با هم کار می کنیم قوی تر شویم. تیم YouSUI محیطی ایجاد می‌کند که در آن توکن‌ها و NFT‌هایی که کاربران مستقیماً از طریق Governance انتخاب می‌کنند می‌توانند در YouSUI Launchpad، DEX و NFT Marketplace معامله شوند.

ماموریت ما ماموریت ما این است که بلاک چین را فعال کنیم و به پروژه‌های Dapps و WEB 3 در سایر بلاک چین‌ها کمک کنیم تا به بلاک چین سوئی مهاجرت کنند و اجازه دهیم تراکنش‌های بیشتری از طریق تعامل بین بازی‌ها، انجمن‌ها و جوامع انجام شود. هدف ما اجرای همزمان پلتفرم Cross-Swap، Multi-Chain Bridge و Launchpad مبتنی بر جامعه در YouSUI است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×