» کوین ها » ارزدیجیتال شاخص عملکرد کشاورزی
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال شاخص عملکرد کشاورزی

2024-06-05 109

درباره شاخص عملکرد کشاورزی

پروژه در مورد چیست؟ YFX یک صندوق تامینی کریپتو است که با استراتژی‌های کشاورزی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری انحصاری بازدهی بالایی از سرمایه‌گذاری ایجاد می‌کند.

چه چیزی پروژه شما را منحصر به فرد می کند؟ بازار کریپتو با کمبود سرمایه برای پروژه های کلیدی مواجه است. از لحاظ تاریخی، مشوق های پروژه UniV2 به دلار بوده است. Zyberswap تنها 50 هزار کارمزد و 10 هزار درآمد پروتکل به دست می‌آورد، علیرغم اینکه بیش از 400 هزار دلار مشوق‌ها را ارائه می‌دهد. اگرچه مدل Solidly با افزایش مشوق های کسب درآمد به 20 و 70 سنت بر دلار، این وضعیت را بهبود بخشیده است، اما هنوز جای بهبود وجود دارد. از طریق پوشش بین استراتژی‌های معاملاتی کمی و کیفی، انتظار داریم بازدهی 2.0 تا 2.5 درصدی در ارزش پایه خزانه‌داری، با تخمین APR محافظه‌کارانه 40 درصد در آوریل، بازدهی ماهانه 2.0 تا 2.5 درصدی داشته باشیم.

تاریخچه پروژه شما ما 2 میلیون دلار برای پیش فروش خود از طریق فروش خصوصی و پیش فروش در لانچ پد پروتکل GMD ( https://app.gmdprotocol.com/launchpad ) جمع آوری کردیم. ما در حال حاضر در حال استقرار وجوه خود در برنامه‌های مختلف کشاورزی بازده هستیم، ارزش نسبی صندوق را بهبود می‌بخشیم و ارزش توکن خود را تقویت می‌کنیم.

آینده پروژه شما چیست؟ ما قصد داریم مزرعه را از طریق بازار نزولی تولید کنیم، و به آرامی اما پیوسته RFV خود را بهبود می‌بخشیم.

توکن شما برای چه چیزی می تواند استفاده شود؟ توکن YFX را می توان برای سهام دادن در خزانه های تک سهمی از توکن YFX دلار استفاده کرد که بخشی از درآمد پروتکل را برای سهامداران ساده می کند. (yfxstaking.com)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×