» کوین ها » ارزدیجیتال شبکه XDC
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال شبکه XDC

2024-06-05 107

درباره شبکه XDC

شبکه XDC (XDC) چیست؟

شبکه XDC یک بلاک چین است که برای حمایت از امور مالی تجارت و توکن سازی RWA ها توسعه یافته است. شبکه XDC، یک بلاک چین لایه 1 بسیار بهینه و سازگار با EVM، از طریق مکانیزم اثبات سهام (dPoS) به اجماع می رسد، که امکان زمان تراکنش تنها چند ثانیه، کارمزد گاز نزدیک به صفر، و تعداد زیادی تراکنش در هر را فراهم می کند. دوم (TPS).

ایمن، مقیاس‌پذیر و بسیار کارآمد، شبکه XDC طیف گسترده‌ای از موارد استفاده جدید از بلاک چین را تامین می‌کند و زیرساخت‌های پیشرفته‌ای را برای برنامه‌های بلاک چین درجه سازمانی فراهم می‌کند. با معماری که ایجاد شبکه‌های فرعی مستقل را امکان‌پذیر می‌سازد، شبکه XDC به طور منحصربه‌فردی مجهز است تا از کسانی که به محیط‌های بلاک چین اختصاصی برای مجوزها و کنترل‌های پیشرفته نیاز دارند، مانند سازمان‌های دولتی، مؤسسات مالی و مشاغل، پشتیبانی کند.

از 25 آوریل 2024، 312 کاندید مسترنود اعتبار سنجی شبکه XDC وجود دارد که از این تعداد 108 به طور فعال به عنوان مسترنود اعتبار سنجی عمل می کنند و بقیه مسترنودهای آماده به کار هستند. هر اپراتور مسترنود باید 10M XDC را به اشتراک بگذارد.

ارتقای مکانیزم اجماع با نام XDC 2.0 در حال حاضر در شبکه تست در حال اجرا است. این پروتکل و تکرارهای بعدی پروتکل شبکه XDC امنیت مکانیسم اجماع را بیشتر افزایش می دهد و یک “شاخه قضایی” جدید را در مکانیسم اجماع وارد می کند.

فناوری پیشرفته انطباق XDC 2.0 که توسط Pramod Viswanath از دانشگاه پرینستون، فیشر یو از آزمایشگاه هاش و تیم آنها توسعه داده شده است، با مسئول نگه داشتن اعتبارسنجی برای اقدامات خود بر اساس خودکار و در عین حال اختیاری، از تحمل خطای بی‌سابقه بیزانسی (BFT) اطمینان می‌دهد.

بنیانگذاران شبکه XDC چه کسانی هستند؟

چه چیزی شبکه XDC (XDC) را منحصر به فرد می کند؟

صفحات مرتبط:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×