» کوین ها » ارزدیجیتال XDB CHAIN
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال XDB CHAIN

2024-06-05 108

درباره XDB CHAIN

XDB CHAIN ​​(XDB) چیست؟

XDB سکه اصلی XDB CHAIN ​​است و یک RWA است. XDB CHAIN ​​(XDB) یک بلاک چین لایه پروتکل است که به عنوان فناوری “توانمندسازی برندها و مصرف کنندگان فردا” نیز شناخته می شود. این پلتفرم برای پشتیبانی از انتقال سریع و مقرون به صرفه دارایی های دیجیتال مصرف کننده مانند ارزهای مارک دار، توکن های غیرقابل تعویض (NFT)، استیبل کوین ها و موارد دیگر ایجاد شده است.

XDB CHAIN ​​ادعا می کند که زیرساخت غیرمتمرکز ، منبع باز و آسان برای استفاده است. این شبکه از “هسته های زنجیره ای XDB” متصل تشکیل شده است که توسط افراد و نهادها در سراسر جهان اجرا می شود – مشابه گره های بلاک چین . با XDB CHAIN، کاربران می توانند ابزارها و دستگاه های مربوط به پرداخت را ایجاد کنند. کاربران دارایی های دیجیتال خود را از طریق شبکه XDB CHAIN ​​با پیوند دادن دارایی ها به برنامه ها از فروشگاه برنامه راه اندازی می کنند. توکن‌سازی دارایی‌ها می‌تواند برای حمایت از تعامل مخاطب برای برندها استفاده شود.

ماموریت XDB CHAIN ​​تشویق پروژه به بازار انبوه از طریق تسهیل نقدینگی دارایی های دیجیتال و در عین حال ادغام با برنامه های کاربردی کاربر موجود است. XDB CHAIN ​​توکن سازی دارایی ها را از طریق تراکنش ها و یک لایه تجاری برای اقتصاد نقطه ای ساده می کند.

این پروژه فورکی از پروتکل Stellar است و ویژگی‌ها و قابلیت‌های اصلی آخرین شبکه Stellar (v19)، از جمله خدمات صدور گواهینامه توکن و تجارت روی زنجیره (DEX) را به کار می‌گیرد.

بنیانگذاران XDB CHAIN ​​چه کسانی هستند؟

چند سکه XDB CHAIN ​​(XDB) در گردش وجود دارد؟

شبکه XDB CHAIN ​​(XDB) چگونه ایمن است؟

از کجا می توان زنجیره XDB (XDB) خرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×