» کوین ها » ارزدیجیتال Wrapped TRON
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Wrapped TRON

2024-06-05 105

درباره Wrapped TRON

Wrapped TRON چیست؟

ترون پیچیده شده (WTRX) از مشتقات TRON است. این به طور گسترده در بسیاری از برنامه های مالی غیرمتمرکز ( DeFi ) برای موارد استفاده مختلف، مانند تامین نقدینگی ، سوآپ توکن ، معاملات حاشیه و موارد دیگر استفاده می شود.

WTRX یک توکن پیچیده است که نشان دهنده TRON (TRX) در شبکه اتریوم است . توکن‌های پیچیده ، توکن‌هایی هستند که با نسبت 1:1 به دارایی دیگری متصل می‌شوند. آنها به کاربران اجازه می دهند بدون نیاز به تبدیل توکن های اصلی خود به بلاک چین ها و اکوسیستم های مختلف دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال، اگر می خواهید از TRX در پلتفرم های DeFi مبتنی بر اتریوم استفاده کنید، می توانید TRX خود را در WTRX بپیچید و از آن به عنوان یک توکن ERC-20 استفاده کنید. به این ترتیب، می توانید از مزایای هر دو شبکه بدون از دست دادن قرار گرفتن در معرض دارایی اصلی خود بهره مند شوید.

چشم انداز Tron این است که شکاف بین TRON و Ethereum را پر کند و امکان نقدینگی، قابلیت همکاری و نوآوری بیشتر در فضای DeFi را فراهم کند. WTRX قصد دارد راهی بدون درز و ایمن برای دسترسی به پروتکل‌ها و سرویس‌های DeFi مختلف در زنجیره‌های بلوکی مختلف به کاربران ارائه دهد.

نقشه راه این شرکت شامل گسترش پشتیبانی از بلاک چین ها و پلتفرم های بیشتری مانند BNB Chain ، Polygon ، Solana و غیره است. همچنین قصد دارد محصولات و ویژگی های بیشتری مانند وام دهی ، استقراض، کشاورزی بازده ، حاکمیت و موارد دیگر را راه اندازی کند.

TRON پیچیده شده چگونه کار می کند؟

چه چیزی TRON پیچیده شده را منحصر به فرد می کند؟

از کجا می توانید ترون پیچیده (WTRX) بخرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×