» کوین ها » ارزدیجیتال سکه WhiteBIT
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال سکه WhiteBIT

2024-06-05 0010

درباره سکه WhiteBIT

WhiteBIT Coin چیست؟

WBT سکه اصلی یکی از بزرگترین صرافی های ارز دیجیتال در اروپا، WhiteBIT است. این پلتفرم در سال 2018 تأسیس شد و در حال حاضر با بیش از 4 میلیون کاربر در سراسر جهان به یکی از صرافی های پیشرو ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. هدف WhiteBIT کمک به پذیرش انبوه و محبوبیت فناوری‌های بلاک چین با پیاده‌سازی مؤثرترین ابزارهای معاملاتی و سهام‌داری با راحت‌ترین شرایط است. محبوب ترین و کارآمدترین سفارشات معاملاتی برای معاملات نقطه ای و مارجین، تا 10 برابر اهرم برای مارجین و تا 100 x برای معاملات آتی دائمی بیت کوین، ابزارهای منحصر به فرد درآمد غیرفعال، برنامه ارجاع، و کمترین کارمزد معاملات در بازار تنها بخشی از عملکرد موجود در WhiteBIT.

WBT یک محصول کامل از کل اکوسیستم WhiteBIT است که در تمام خدمات WhiteBIT ادغام شده است و تعامل کاربران را در پلتفرم آسان تر می کند. WBT پایگاه محکمی برای ده ها استارت آپ بلاک چین، پروژه های جدید و تجارت پربار است. علاوه بر این، WhiteBIT Coin یک دارایی قابل اعتماد است که می تواند برای سهام در پلت فرم اصلی خود استفاده شود، که امتیازات زیادی را برای دارندگان و صاحبان آن فراهم می کند.

مزایای کلیدی:

افزایش نرخ بهره ارجاع (تا 50٪)؛ کاهش کارمزد معاملات؛ برداشت رایگان روزانه ERC-20/ETH؛ چک روزانه رایگان AML؛ ادغام با محصولات فعلی و آینده WhiteBIT و موارد دیگر.

توکنومیک WBT

عرضه سکه به 400،000،000 WBT محدود شده است، بدون اینکه در آینده سکه جدیدی ایجاد شود. 200 میلیون از این مقدار، سکه های خزانه داری است که پشتوانه کل مبلغ هستند و ظرف سه سال آینده پس از راه اندازی باز خواهند شد.

رقابت‌های معاملاتی، ایردراپ‌ها، جایزه‌ها، برنامه‌های برگزاری سودمند، و دسترسی به توکن از دیگر پلتفرم‌های مبادلاتی بخشی از فعالیت‌های مرتبط با ارز دیجیتال WBT است که در WhiteBIT موجود است.

آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×