» بررسی » سوپرگلکتیک چیست ؟
بررسی

سوپرگلکتیک چیست ؟

2022-03-15 1070

سوپرگلکتیک

سوپرگلکتیک یک پلتفرم غیرمتمرکز بازی اجتماعی بین‌کهکشانی و بازی برای کسب درآمد در اکوسیستم یواف‌او گیمینگ است.

این ترکیب از عناصر بازی نقش آفرینی (RPG)، بازی واقعیت جایگزین (ARG) و یک بازی اکشن آرکید برای ایجاد یک تجربه کامل از بازی رمزارز استفاده می‌کند. بازیکنان می‌توانند اَبَرسربازان دیجیتال (digital super soldiers) پرورش دهند و آنها را وارد نبرد کنند.

سوپرگلکتیک روی اتریوم کار می‌کند. با این حال، روی راه‌حل لایه دوم پالی‌گان هم عمل می‌کند. بر این اساس، بازی از زمان‌های تراکنش فوق‌العاده سریع با حداقل هزینه گس بهره می‌برد. به‌علاوه، کاربران برای همیشه کنترل کامل تمام دارایی‌ها و توکن‌های درون بازی را در دست دارند.

داستان بازی در دارک متاورس، یک دنیای نابودشده است که در آن موجودات بیگانه قصد ایجاد هرج‌ومرج و تخریب را دارند.

انجام بازی به یک شخصیت ان‌اف‌تی UFOep نیاز دارد. گفتنی است ابتدا رویداد «کیهان» (cosmos) توزیع اولیه ان‌اف‌تی Origin UFOep را انجام داد؛ پس از این رویداد، انتشار Origin UFOep NFT به‌طور مداوم کاهش می‌یابد.

علاوه بر این، تنها راه برای ایجاد UFOepها استفاده از امتیازهای پلاسما است که تنها با انجام وظایف و مأموریت‌های درون‌بازی و کسب توکن‌های UAP به دست می‌آید. با این حال، UFOepها در نهایت در بازار آزاد در دسترس خواهد بود. همچنین، بازیکنان می‌توانند از UAPها برای کمک به پیشرفت و پرورش قبیله خود استفاده کنند که شانس کسب درآمد از طریق مأموریت‌ها را افزایش می‌دهد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×