» آموزش » BSC Pad چیست ؟
آموزش bsc pad
آموزش

BSC Pad چیست ؟

2022-08-09 00339

BSC Pad چیست ؟

BSCPAD اولین پلت فرم غیرمتمرکز IDO برای شبکه زنجیره ای هوشمند بایننس است. BSCPad  به پروژه های ارزهای دیجیتالبا هدف  توزیع توکن و افزایش نقدینگی کمک می کند.

BSCPAD چیست؟

bsc pad چیست ؟

BSC Launch Pad اولین پلت فرم غیرمتمرکز IDO برای شبکه زنجیره هوشمند Binance است.BSCPad به پروژه های ارزهای دیجیتالبا هدف  توزیع توکن و افزایش نقدینگی کمک می کند.

علت انتخاب BSC Pad چیست ؟

BSCPad راه حلی برای تشویق و پاداش دادن به همه سهامداران توکن پیدا کرده است به نحوی که فراگیر و با مانع کم برای ورود باشد.

برای فهمید بیشتر در مورد BSC Pad چیست ؟ با ارزجو همراه باشید .

ایرادات اساسی لان‌پدهای موجود این است که به‌دست آوردن توکن‌های کافی برای شرکت در اکوسیستم بسیار دشوار است، و حتی اگر توکن‌ها را به اشتراک بگذارید، تضمینی برای یک نقطه تخصیص ندارید. آنها بر اساس اولین خدمت اولیه هستند که در آن ربات های خودکار می توانند نقاط سفید را در عرض چند ثانیه پر کنند. BSCPad در حال ایجاد راه اندازی های غیرمتمرکز منصفانه است، شما می توانید بین یک ردیف قرعه کشی یا یک ردیف تخصیص تضمینی یکی را انتخاب کنید و در صورت برنده شدن در قرعه کشی، تخصیص تضمین شده در دور اول (تخصیص دور) دریافت می کنید. ویژگی بارز BSCPad یک سیستم دو دور است که باعث می شود هر سطح یک تخصیص تضمین شود. هیچ سرویس اولیه یا رباتی وجود ندارد و فقط جوایز عادلانه توزیع شده برای همه شرکت کنندگان موجود است .

سیستم طبقه بندی شده BSCPAD

BSCPad یک سیستم ردیف ثابت را بر اساس تعداد توکن‌های موجود به نمایش می‌گذارد. طبقات قرعه کشی 20٪ از افزایش کل را به اشتراک خواهند گذاشت و 80٪ مابقی افزایش به ردیف های تخصیص تضمینی بر اساس وزن استخر اختصاص داده شده است.

 

راند دوم – راند FCFS 

آموزش bsc pad

در راند 2، توکن‌های فروخته‌نشده از راند اول بر اساس FCFS، فقط برای سطوح تضمین‌شده (پلاتین و بالاتر) در دسترس قرار می‌گیرند. این اعضا می توانند مبلغ اضافی را خریداری کنند که با فرمول مبتنی بر ردیف تعیین می شود. این راند تا زمانی که همه توکن‌ها فروخته شوند باز است و معمولاً فقط چند دقیقه طول می‌کشد. پس از فروخته شدن همه توکن ها، IDO منعقد می شود.

به منظور بهینه سازی سیستم در طول زمان و همچنین در نظر گرفتن بازخوردهای جامعه و پیشنهادهای بالقوه DAO، هم داده ها و هم بازخوردهای مربوط به ساختار IDO را جمع آوری خواهیم کرد.

سیستم ما یک سیستم قابل پیش‌بینی و منصفانه است که به کاربران ما انگیزه‌های مناسبی را برای جمع‌آوری و نگهداری توکن‌ها و پشتیبانی از هر پروژه راه‌اندازی می‌دهد. با گذشت زمان، وزن‌ها را تغییر می‌دهیم، ردیف‌های جدید اضافه می‌کنیم و پارامترهای دیگر را در صورت لزوم تغییر می‌دهیم تا سیستم عملکردی، رقابتی و پاداش برای همه اعضای جامعه حفظ شود.

$BSCPAD تکامل بعدی لانچ پدهای بلاک چین است که ایرادات اساسی را که مخاطبان لانچ پدهای موجود را آزار می دهد برطرف می کند. این پلتفرم به همه دارندگان توکن سود می‌رساند و به معامله‌گران در هر اندازه‌ای این فرصت را می‌دهد تا در بهترین پروژه‌های زنجیره هوشمند بایننس آینده سرمایه‌گذاری کنند.

سرمایه گذار پروژه BSC Pad (blue zilla) :

برای انجام پروژه های سالیدیتی در ارزجو با ما در تماس باشید .

ما در ارائه ایده های نوآورانه و جدید شما از ایده تا تکمیل از طریق مشاوره، سرمایه گذاری، توسعه، بازاریابی تأثیرگذار و خدمات پشتیبانی قانونی، تخصص داریم. ما تنها VC با توسعه دهندگان داخلی، طراحان، بازاریابان، تأثیرگذاران، معامله گران، قانونی و سکوهای پرتاب هستیم. ما نه تنها با آوردن سرمایه و شرکا، بلکه هر جنبه ای از پروژه شما از توکنومیک تا علامت گذاری پس از راه اندازی کمک می کنیم.

منبع : وبسایت BSC Pad

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×