» آموزش » هر آنچه باید درباره ارزجو بدانید
ارزجو
آموزش

هر آنچه باید درباره ارزجو بدانید

2022-02-09 1085

ارزجو

ارزجو چیست ؟

وبسایت ارزجو

ارزجو یک وبسایت خبری است که از بهمن سال 1400 توسط یگ تیم با تجربه بالا در زمینه ارز های دیجیتال به وجود آمده است . این وبسایت اهدافی را از جمله اطلاع رسانی عمومی اخبار و اطلاعات دسته اول به دیگران و افزایش اطلاعات فنی در حوزه بلاکچین به صورت تخصصی اعم از برنامه نویسی. قرار داد های هوشمند و آموزش زبان های سالیدیتی و گو به صورت رایگان به علاوه اطلاعات عمومی حوزه بلاکچین مثل خرید و فروش توکن های خاص مانند شت کوین ها بر روی بستر های متفاوت. و یا پروژه های متاورس جدید و بازی های متاورس جدید و آموزش کسب درآمد از بازی های متاورس و همچنین نشان دادن ابتدای راه به عنوان یک توسعه دهنده در حوزه بلاکچین و رمزنگاری و همراهی افراد در ادامه راه به علاوه معرفی پروژه های آینده دار مانند بهترین پروژه های متاورس را دنبال می کند .

با سیگنال های ارزجو بیشتر آشنا شوید .

در استفاده از سیگنال های ارزجو مدیریت سرمایه امر مهمی است

ارزجو همواره در تلاش است تا برای شما عزیزان سیگنال های حرفه ای را منتشر کند . در زمینه سیگنال از نظر ریسک پذیری علی رغم اینکه ما متمرکز بر نقاط ورود مطمئن هستیم اما برخی اوقات سیگنال های پر ریسک را هم منتشر می کنیم که سود های کلانی را خواهند داشت .

با توجه به تجربه بالای تیم تحلیل ارزجو شما می توانید با آسودگی خاطر زیادی از سیگنال های ما استفاده کنید اما این به این معنا نیست که مباحث اصولی و پایه ای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال از قبیل مدیریت سبد سرمایه گذاری تان را فراموش کنید . بنابراین مدیریت نسب سود به ضرر یا اصطلاحا ریسک به ریوارد بر عهده خودتان می باشد . ما به شما بهترین پروژه های متاورس را هم معرفی می کنیم .

در نظر داشته باشید تحلیل هایی که در این سایت قرار میگیرد نتیجه سال ها سابقه و ساعت ها تلاش تیم تحلیل گر ارزجو می باشد و کپی برداری از این تحلیل ها از نظر انسانی عمل پسندیده ای نیست.

آیا میخواهید بدانید بیت کوین ودیگر توکن ها با چه روشی
ساخته می شوند؟

آموزش زبان سالیدیتی در ارزجو
آموزش زبان سالیدیتی در ارزجو

برای جواب این سوال شما نیاز به اطلاعات فنی وتخصصی در حوزه بلاکچین دارید . با سرچ کردن در سایت ها و موتور های جستوجو گر شما به اطلاعات اولیه دست پیدا می کنید . اما برای ساختن و ران یک پروژه نیازمند اطلاعات سطح بالا هستید . متاسفانه در این زمینه تا به الان هیچ گونه منبع معتبر و کاملی به وجود نیامده است . مطابق این مسئله در حال حاضر ارزجو در نظر دارد که به عنوان اولین منبع کامل و صفر تا صدی زبان های برنامه نویسی قرار داد های هوشمند از جمله سالیدیتی باشد .

برنامه نویسی در ارزجو
برنامه نویسی در ارزجو

همچنین شما با همراهی ارزجو میتوانید در این زمینه به کامل تر شدن این دوره های آموزشی کمک فراوانی بکنید .

قدم بعدی تیم فنی ارزجو ایجاد یک دوره آموزشی یه صورت ترکیبی از چند زبان پر کاربرد مانند پایتون و c++ و جاوا اسکریپت جهت توسعه بلاکچین های اختصاصی است . مسئله ای که این آموزش ها را نتفاوت خواهد کرد تمرکز بالا بر روی سیستم های رمز نگاری جدید از جمله هش گراف و تنگل می باشد . این سیستم ها و الگوریتم ها در سطح بین المللی تازه وارد هستند و حتی منابع زبان اصلی بسیار کمی برای آموزش این زبان ها پیدا می شود . این مسئله باعث میشود افراد مسلط به این مهارت ارزش بالایی پیدا کنند .

با ارزجو کد نویسی را یاد بگیرید

در نظر داشته باشید با توجه به این مسئله که افراد کمی به طور کلی مسلط به مباحث فنی بلاکچین هستند و تقاضا در این حوزه بسیار زیاد است . بستر بسیار مناسبی برای کسب درآمد خواهد بود .

چگونه پروژه ارز دیجیتال خودمان را بسازیم ؟

ساخت پروژه ارزدیجیتال ارزجو

با استفاده از آموزش هایی که ارزجو به زودی ارائه می دهد شما قادر خواهید بود پروژه های خودتان را داشته باشید . اما در صورت تمایل شما میتوانید از تیم فنی برنامه نویسی ارزجو جهت ران کردن پروژه های خودتان کمک بگیرید . تیم ارز جو جهت مشاوره و حتی اجرای پروژه بر بستر بلاکچین همواره آماده است . جهت مشاوره با ما تماس بگیرید .

ارزجو توجه ویژه ای برای افراد تازه وارد به حوزه بلاکچین دارد .

با توجه به نو ظهور بودن این زمینه در حال حاضر افراد زیادی در رده های سنی مختلف در حال ورود به بازار ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در این بازار می باشند . ارزجو همواره در تلاش است تا با منتشر کردن اطلاعات پایه در زمینه ارزهای دیجیتال مسیر را برای ورود افراد تازه وارد هموار کند .

از دغدغه های اصلی نوکاران فهم و درک مباحث پایه ای ارز های دیجیتال از قبیل بیت کوین چیست و شیوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و معامله این ارز ها در صرافی های خارجی و داخل می باشد . در صورتی که پس از مطالعه آموزش های ارزجو سوالی برای شما باقی ماند می توانید با بخش پشتیبانی ارزجو تماس بگیرید .

کادر زحمت کش پشتیبانی ارزجو همواره آماده است که به صورت رایگان به شما عزیزان در زمینه سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال خدمت رسانی بکند .

ارزجو در سرمایه گذاری چه کمکی به من خواهد کرد ؟

اول از همه در این زمینه سیگنال هایی را که قولشان را به شما داده بودیم یاد آور شوید. به غیر از این ها ما به شما بستر های سرمایه گذاری بلند مدتی را پیشنهاد خواهیم کرد .

معرفی شت کوین های خاص برای کسب سود های عجیب

پروژه های تازه اجرا شده با توجه به حجم بازار پایینی که دارند توانایی رشد های بسیار چشمگیری را خواهند داشت . البته که باید به این نکته که این بازار ها باتوجه به حجم کوچکشان می توانند دستکاری هم بشوند توجه کرد . اما سود زیاد انسان را به طمع می اندازد . با کمی ریز بینی و توجه به جزئیات میتوانید پروژه های معتبر را از ماباقی تشخیص دهید . ما به شما در این مسیر کمک خواهیم کرد . تیم تحلیل گر فنی ما با دقت زیادی پروژه های تازه ران شده را بررسی می کنند و پس از حذف پروژه های کلاه برداری پروژه هایی را که آینده روشنی برای آنها در انتظار است را معرفی خواهند کرد .

ترجمه اطلاعات توکن ها

با توجه به تخصصی بودن اطلاعات توکن ها و سختی ترجمه آنها شما میتوانید با درخواست دادن به تیم ارزجو تقاضای ترجمه اطلاعات از جمله وایت پیپر ها را بکنید . پس از بررسی درخواست شما و ترجمه این متون در سایت قرار خواهند گرفت .

بهترین مکان برای خرید تتر کجاست ؟

ما با بررسی صرافی های مختلف در ایران به صورت پیوسته و مقایسه آنها با یکدیگر به شما بهترین مسیر ها را برای خرید تتر معرفی خواهیم کرد .

ممکن است شایعاتی به گوش برسد نسبت به اینکه ارزجو از صرافی هایی که پک های تترشان را از تیم ارزجو تامین می کنند پشتیبانی می کند . اما پس از بررسی تحلیل های صرافی های مختلف متوجه خواهید شد که تمام داوری ها به صورت بی طرف بوده و هدف ما تبلیغ یک صرافی نیست .

چگونه قیمت های ارزهای دیجیتال را به صورت بروز داشته باشیم ؟

به زودی لیست تمامی توکن های موجود در بازار به ارزجو اضافه خواهد شد . شما قادر خواهید بود که قیمت ها را به صورت لحظه ای مشاهده کنید .

به علاوه قابلیت های جدیدی از جمله هشدار قیمت ها به زودی به اپلیکیشن این سایت اضافه خواهد شد .

ارزجو به امنیت دارایی شما کمک می کند

شاید امروزه اطلاعات زیادی در زمینه های مختلف از جمله بلوک شدن تتر در برخی ولت ها و یا خاموش شدن صرافی ها شنیده باشید . تیم ارزجو همواره تلاش می کند که در زمینه سایت های اسکم اطلاع رسانی کند . همچنین آموزش های امنیتی موجود در سایت ارز جو به شما کمک میکند تا سرمایه خودتان را حفظ کنید .

در این زمینه کیف پول انتخابی شما بسیار حائز اهمیت است . شما میتوانید با انواع کیف پول های ارزدیجیتال بیشتر آشنا شوید. پس از آشنایی هرچه بیشتر میتوانید تصمیم کاملا درستی در این زمینه بگیرید .

آموزش ثبت نام در صرافی و احراز هویت

ما به شما آموزش های کامل برای ثبت نام و احراز هویت در صرافی های مختلف را خواهیم داد . تسلط کامل به ثبت نام به شما در جلوگیری از بلوکه شدن سرمایه اتان کمک می کند . همچینی دیده شده برخی افراد به بهانه ثبت نام و واریز وجه به صرافی از افراد دیگر کلاه برداری می کنند.

بنابراین این مسئله حائز اهمیت می باشد که خودتان تمامی مراحل ثبت نام را انجام دهید . همچنین باید حتما تمامی رمز ها و پسورد ها فقط در اختیار خودتان باشد و به افراد دیگر این اطلاعات را ندهید . به علاوه در صورت تقاضای ایمیل و شماره تلفن حتما از ایمیل و شماره تلفن شخصی خودتان استفاده کنید .

آموزش روش های خرید ارز های دیجیتال مختلف

برخی از افراد تازه کار نمیدانند از چه روشی می توانند ارز دیجیتال مورد نظرشان را تهیه کنند به همین خاطر در این زمینه ما آموزش های کاملی را به شما ارائه خواهیم داد . برای مثال شما میتوانید در ازای فروش اجناس ارزدیجیتال تهیه کنید و یا بالعکس . این امر نیاز مند داشتن دانش کافی برای انتقال ارز های مختلف روی بستر های گوناگون می باشد .

به علاوه برخی افراد میخواهند شت کوین های تازه کار را بخرند که در صرافی های معمولی لیست نشده اند . از طرفی صرافی هایی که افراد با آنها کمتر کار کرده اند نیز مورد اطمینان نیستند و ممکن است آموزش های کافی برای استفاده از این صرافی ها موجود نباشد . بنابراین شما می توانید به تیم مجرب ارزجو اعتماد کنید و درخواست مشاوره رایگان داشته باشید .

اطلاع از کلاه برداری صرافی ها

با توجه به این که برخی از صرافی از افراد تازه کار سو استفاده می کنند تیم ارز جو تصمیم گرفت همواره صرافی های داخلی و خارجی را همواره زیر زره بین قرار دهد و در صورتی که مورد را مشاهده کرد به اطلاع عموم برساند تا مردم از ریسک خرید و فروش در این صرافی ها مطلع شوند .

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×