» کوین ها » ارزدیجیتال Vodra
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Vodra

2024-06-05 106

درباره Vodra

Vodra (VDR) چیست؟

پلتفرم Vodra به سازندگان اجازه می دهد تا علایق خود را دنبال کنند در حالی که به طور عادلانه جبران می شوند. این امر با یک پلتفرم اهدایی غیرمتمرکز انجام می‌شود که هدف آن تغییر پرداخت غرامت سرگرمی آنلاین به سمت مدل مشارکت مستقیم خالق به مخاطب است.

VDR توکن ابزار اصلی است که برای موارد زیر استفاده می شود:

  • کمک هزینه صفر به سازندگان محتوا
  • رای گیری پروژه، تامین مالی و تامین مالی جمعی
  • بازخرید توسط سازندگان محتوا بر اساس اندازه مخاطب

بین هزینه های گران پلتفرم و تبعیض الگوریتمی، دریافت غرامت عادلانه بدون تکیه کامل به تبلیغات و تبلیغات برای سازندگان محتوا دشوار است. پلتفرم Vodra به سازندگان اجازه می‌دهد کمک‌های مالی، سرمایه‌گذاری جمعی، تعهدات ماهانه و موارد دیگر را دریافت کنند – همه اینها بدون کارمزد. این کار از طریق طراحی توکن و پلتفرم ما انجام می‌شود که به سازندگان اجازه می‌دهد مستقیماً توسط مخاطبان خود جبران شوند.

پلتفرم Vodra از ابزارها و ادغام های مختلفی تشکیل شده است که به سازندگان محتوا اجازه می دهد از محتوای خود در همه پلتفرم ها کسب درآمد کنند. از هشدارهای اهدای زنده برای پخش‌ها گرفته تا جوایز انحصاری NFT، سازندگان می‌توانند هر طور که صلاح بدانند با مخاطبان خود درگیر شوند.

Vodra Token (VDR) یک توکن ابزاری ERC-20 است که توسط سازندگان محتوا بر اساس اندازه مخاطبانشان بازخرید می شود. این ارز بومی پلتفرم Vodra است که در آن مخاطبان از توکن برای کمک به سازندگان و باز کردن ابزارهای مختلف استفاده می‌کنند. یک پل اثبات سهام چند ضلعی، انتقال یکپارچه به بلاک چین Matic/Polygon را فراهم می کند، به این معنی که عملکرد و تراکنش ها در پلتفرم Vodra کاملاً از هزینه های گاز جلوگیری می کند.

سازندگان محتوا در همه پلتفرم‌ها می‌توانند به Vodra بپیوندند و از اندازه مخاطبان خود برای VDR استفاده کنند. پخش‌کنندگان، ولاگرها، ورزشکاران، موسیقی‌دانان، گیمرها، مربیان و هر نوع ذهن خلاق دیگری می‌توانند از محتوای خود با ابزارها و ادغام‌های قدرتمند Vodra کسب درآمد کنند. سازندگان اکنون می‌توانند در جایی که غرامت خود را دریافت می‌کنند سهمی داشته باشند و دیگر نگران بی‌ثباتی درآمد نباشند.

چند توکن VDR در گردش وجود دارد؟

قرارداد VDR Token در 2 مارس 2021 با 2 میلیارد توکن VDR ایجاد شده در روز اول اجرا شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×