» کوین ها » ارزدیجیتال VNX Euro
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال VNX Euro

2024-06-05 107

درباره VNX Euro

پروژه در مورد چیست؟

VNX Euro (VEUR) توکنی است که به یورو ارجاع می دهد از یک تولید کننده توکن دارای مجوز تحت قانون بلاک چین در لیختن اشتاین.

چه چیزی پروژه شما را منحصر به فرد می کند؟

VNX Euro با ارجاع به ارز سنتی، دارایی سنتی را به شکل دیجیتال ارائه می دهد. تولید توکن VEUR و کلیه خدمات مربوط به توکن ها توسط VNX Commodities انجام می شود، شرکتی که در سازمان بازار مالی لیختنشتاین (FMA) تحت قانون ارائه دهندگان خدمات توکن ها و TT (TVTG) ثبت شده است ( https://fmaregister.fma- li.li/search?searchText=&number=310339&category= )

تاریخچه پروژه شما VNX، یک شرکت مستقر در لیختن اشتاین که توسط اداره بازار مالی لیختن اشتاین (FMA) ثبت شده است. در آوریل 2022 VNX پلت فرم اروپایی خود را برای سرمایه گذاری در دارایی های سنتی توکن شده راه اندازی کرد و اولین توکن چند زنجیره ای اروپایی را که به طور کامل توسط طلای فیزیکی پشتوانه شده بود منتشر کرد و نشان دهنده مالکیت فردی طلا – VNX Gold (VNXAU) است. در دسامبر 2022، VNX VNX Euro (VEUR) و VNX Swiss Franc (VCHF) را اضافه کرد و با ارائه دارایی‌های دیجیتالی مرتبط با ارزهای سنتی، قابلیت‌های سرمایه‌گذار در فضای کریپتو را گسترش داد. VNX یورو (VEUR) و VNX فرانک سوئیس (VCHF) توکن هایی هستند که به ارزهای فیات مربوطه ارجاع می دهند. استیبل کوین های VNX این امکان را برای کاربران کریپتو فراهم می کند تا با ارزهای بومی معامله کنند و همچنین سبد خود را به طور مؤثرتری مدیریت کنند: پوشش، تجارت و سود با گزینه های بیشتر.

آینده پروژه شما چیست؟ VNX قصد دارد VNX Euro (VEUR) را با گسترش فهرست صرافی‌های ارزهای دیجیتال که در آن معامله می‌شود در دسترس کاربران قرار دهد. همچنین برنامه‌هایی برای انتشار توکن در بلاک‌چین‌های مختلف وجود دارد که آن را چند زنجیره‌ای می‌کند.

توکن شما برای چه چیزی می تواند استفاده شود؟ پرچین. VEUR را نگه دارید تا در برابر نوسانات کریپتو محافظت کنید و از ضرر در طول نزول بازار جلوگیری کنید. تجارت. خرید و فروش دارایی های دیجیتال در عرض چند دقیقه در CEX و DEX. بدست آوردن. در CeFi/DeFi وام بدهید، نقدینگی ارائه دهید، سهام بدهید و از دیگر فرصت های سرمایه گذاری استفاده کنید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×