» کوین ها » ارزدیجیتال Vemate
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Vemate

2024-06-05 105

درباره Vemate

مرحله 1 برنامه هشدار و تجزیه و تحلیل VeVe NFT را به طور کامل توسعه داده است، که در 5 آوریل (1 ماه قبل از هر گونه جمع آوری کمک مالی) در Android و iOS با 8000 کاربر راه اندازی شد و از زمان اعلام مشارکت Ecomi (VeVe) – برنامه، هر هفته تقریباً 1000 نفر افزایش می یابد. در حال حاضر رایگان برای استفاده است. دلیل محبوبیت بسیار زیاد آن به این دلیل است که از طریق هشدارهای تغییر قیمت، آلارم‌های کاهش قیمت، تجزیه و تحلیل نمودار، ابزارهای ارزش خزانه، ابزارهای ردیابی قیمت و بسیاری موارد دیگر که دائماً در حال عرضه هستند، کارایی معاملات VeVe NFT را تا 400% افزایش می‌دهد.

•پس از راه اندازی، کاربران VeVe تنها با نگه داشتن 100 دلار در توکن های VMT یا 200 دلار در توکن های OMI می توانند به برنامه دسترسی داشته باشند. با مجموعه بالقوه 700000 کاربر VeVe که توکن VMT را دراز مدت نگه می دارند و هرگز آن را به دلیل کاربردی بودن آن معامله نمی کنند.

مرحله 2

یک پلتفرم کل نگر NFT که شامل یک ماژول اطلاعاتی است که تمام داده های اصلی بلاک چین را در یک مکان فشرده می کند، یک ماژول تجزیه و تحلیل (شبیه به نمای معاملاتی) و یک بازار NFT / تبادل NFT کسری با حجم بالا. همه موارد فوق دارای یک دستیار آموزشی خودکار خواهند بود که به Crypto یا کاربران جدید کمک می کند تا در مورد NFT ها بیاموزند. این امر پس از ورود این کاربران به بازار توسط معاملات کسری NFT با حجم زیاد انجام می شود که آنها را قادر می سازد بدون یادگیری یک مهارت جدید وارد بازار شوند.

من یک مطالعه موردی برای تجسم مفهوم آسانتر آماده کرده ام:

مرحله 1. باب یک هنرمند NFT است و یک مجموعه 100 NFT را از طریق فضای کارگاه شخصی خود در پلت فرم مرحله 2 ما می سازد.

مرحله 2. باب می خواهد مشخصات خود را افزایش دهد و به طور بالقوه از کار خود درآمد بیشتری کسب کند، بنابراین تصمیم می گیرد توکن های خود را جزء به جزء کند – او تصمیم می گیرد که هر توکن دارای 1 میلیون کسر باشد و در نتیجه 100 میلیون کسر به دست آورد و آنها با چند کلیک توکن می شوند که نتیجه آن 100 میلیون توکن؛

مرحله 3. باب می‌خواهد در بورس بازار ما فهرست شود، بنابراین به نقدینگی نیاز دارد، می‌تواند اضافه کند که خودش یا می‌تواند یک دور اولیه برای افزایش آن برگزار کند. باب در نهایت لیست می کند.

مرحله 4. پس از فهرست کردن، کاربران (در تئوری) بسیار مشتاق خواهند بود که ابتدا وارد شوند و توکن ها را خریداری کنند. چرا آنها اینقدر مشتاق هستند؟ 99 از 100 NFT از Vault قابل بازخرید خواهند بود زیرا باب در مورد این پیکربندی تصمیم گرفت – او در مورد پیکربندی اکوسیستم دارای آزادی هایی است. چیزی که مستلزم این است این است که اولین کاربری که 1 میلیون توکن خریداری می کند، می تواند در ازای توکن های فوق، یک NFT را از صندوق بازخرید کند. توکن‌ها تا حدی سوزانده می‌شوند و بخشی برای خدمات مختلف در اکوسیستم توزیع می‌شوند – کل نقدینگی قفل می‌شود.

مرحله 5. کاربران همچنان به خرید توکن ها و بازخرید NFT ها از خزانه ادامه می دهند. به عنوان بخشی از این فرآیند، نقدینگی در سرتاسر قفل باقی می‌ماند که منجر به افزایش شدید ارزش توکن با هر بازخریدی می‌شود. NFT نهایی به عنوان وثیقه یا پشتوانه برای همیشه در خزانه قفل می شود (مشابه ذخایر طلای دولت های ملی در گذشته). در تئوری، مقدار نقدینگی قفل شده در برابر آن یک NFT باقیمانده، قیمت تمام NFT های بازخرید شده دیگر را تعیین می کند، به همین دلیل است که ما سطح قابل توجهی از علاقه را در مرحله راه اندازی این توکن ها پیش بینی می کنیم.

اثرات این موارد به شرح زیر است:

یک بازار کنونی متشکل از تقریباً 5 تا 7 میلیون مالک/خلق NFT (بزرگترین بلاک چین که فقط در نظر گرفته شده است) دارای 300 میلیون کاربر رمزنگاری بالقوه خواهد بود زیرا این پیکربندی به آنها اجازه می دهد بدون منحنی یادگیری شیب دار یا یادگیری چیزی به بازار NFT نفوذ کنند. جدید برای آن موضوع با این حال، در پایان این کار، آنها NFT ها را بازخرید می کنند، بنابراین می خواهند به نحوی با این بازار آشنا شوند و اطلاعات بیشتری کسب کنند. اینجاست که 4 ماژول دیگر وارد می شوند – پایگاه داده اطلاعاتی، پایگاه داده تحلیلی و بازار سنتی NFT که همگی توسط دستیار آموزشی خودکار به هم چسبیده شده اند که به معامله گران کریپتو اجازه می دهد، پس از اینکه با تجارت کسری وارد بازار شدند.

برای اطلاع از جزئیات NFTهایی که آنها را بازخرید می کنند تا بتوانند به طور مؤثرتری از طریق پلتفرم ما از آنها تجارت کنند یا از آنها استفاده کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×