» کوین ها » ارزدیجیتال VeChain
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال VeChain

2024-06-05 108

درباره VeChain

VeChain (VET) چیست؟

VeChainThor (VET) یک پلت فرم قرارداد هوشمند L1 درجه سازمانی همه کاره است که منشأ آن در سال 2015 آغاز شد. VeChain به عنوان پیشگام برنامه های سازمانی در دنیای واقعی شناخته شده است و یک پلت فرم توزیع شده با فناوری های اینترنت اشیا (IoT) و تراشه های NFC ایجاد کرده است. و بلاک چین برای کمک به صنایع مختلف برای حل چالش های مربوط به داده ها.

VeChain موانع اصلی پذیرش بلاک چین را حل می کند. این پلتفرم از یک مدل دو رمزی هوشمند، VET و VTHO استفاده می‌کند که مکانیسم‌های پرداخت پروتکل ارزش و هزینه گاز را از هم جدا می‌کند و تضمین می‌کند که هزینه‌ها می‌تواند پایین و پایدار بماند. تفویض کارمزد به قراردادهای هوشمند اجازه می‌دهد تا هزینه‌های گاز را از طرف کاربران تجاری بپردازند، و یک مدل تراکنش پیشرفته اجازه می‌دهد تا داده‌ها با کارایی بیشتری بسته‌بندی شوند و در عین حال از نهایی بودن داده‌ها اطمینان حاصل شود.

VeChain بر ارائه موجی از dAppهای پایدار مبتنی بر انگیزه از طریق پلتفرم جدید خود VeBetterDAO متمرکز است، با همکاری نزدیک با گروه مشاوره بوستون برای دستیابی به پذیرش در بین کاربران سازمانی و فردی و کمک به ورود میلیارد کاربر بعدی به Web3 در دهه آینده.

از زنجیره تامین تا پایداری، VeChain به طور مداوم نقش اصلی خود را به عنوان محرک بلاک چین در تجارت نشان داده است و به نقش خود به عنوان پیشگام در پذیرش فناوری بلاک چین در دنیای واقعی اختصاص داده شده است.

بنیانگذاران VeChain (VET) چه کسانی هستند؟

چه چیزی VeChain (VET) را منحصر به فرد می کند؟

VeChain چگونه کار می کند؟

چند سکه VeChain (VET) در گردش است؟

شبکه VeChain (VET) چگونه ایمن است؟

از کجا می توانید VeChain (VET) بخرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×