» کوین ها » ارزدیجیتال UvToken
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال UvToken

2024-06-05 109

درباره UvToken

UVTOKEN متعهد به ارائه یک پلت فرم دارایی دیجیتال غیرمتمرکز ایمن، راحت و کارآمد برای عموم از طریق فناوری منحصر به فرد خود است که به همه اجازه می دهد از دارایی های دیجیتال خود در هر زمان و هر مکان با اطمینان و راحتی استفاده کنند و سناریوهای کاربردی فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال عظیم را غنی کنند. برای ارتقای پیشرفت کسب و کار و توسعه اجتماعی.

مدیریت چند دارایی چند زنجیره ای پشتیبانی شامل BTC، ETH، EOS، BSC، HECO، LOST، Cosmos، Binance، BOS، MOAC، Jingtum، ATOM، BCH، TRX، LTC، CKB، DOT، KSM، FIL، XTZ و غیره .

تجارت غیرمتمرکز Uvswap با یک روش تراکنش کاملا غیر متمرکز، کاربران نیازی به انتقال سکه ها از کیف پول خود به یک موسسه مرکزی برای تجمیع سفارش ندارند و می توانند به راحتی و به سرعت مبادله سکه را تکمیل کنند. در حال حاضر، دکس‌های مختلف در بازار فقط از تراکنش‌های غیرمتمرکز در زنجیره‌های تک، مانند 0x در ETH یا Newdex در EOS پشتیبانی می‌کنند، در حالی که نیازهای تبادل زنجیره‌ای متقاطع همچنان باید به صرافی‌های متمرکز بروند.

Aggregation DEX به منظور بازتر کردن پلتفرم کیف پول، ما همچنین “بسته ای” از Dex انبوه را برای افزایش عمق و جفت تراکنش ها ارائه می دهیم و به کاربران امکان انتخاب تراکنش ها را می دهیم تا کاربران بتوانند به راحتی تراکنش های بین پلتفرمی را انجام دهند. علاوه بر استفاده از تراکنش‌های غیرمتمرکز Uytoken، بدون نیاز به دانلود برنامه‌های متعدد، از طریق Dex جمع‌آوری شده است.

وام مدیریت مالی: خدمات وام دهی غیرمتمرکز.

دارای بهره: تامین مالی تقاضا و تامین مالی مدت دار.

Staking: برای برگزاری مکانیسم اجماع POS یا DPOS، چنین توکن‌های زنجیره عمومی به استخراج هوشمند Staking باز می‌گویند، بعداً از ETH2.0 پشتیبانی می‌کنند.

استخراج ابری: سیستم حسابی کاملاً شفاف، از طریق محاسبه قرارداد، توزیع خودکار سود بر اساس حساب، دوره کوتاه، درآمد بالا.

سرمایه گذاری ابری: متشکل از گروهی از متخصصان بلاک چین داخلی و خارجی که هم تحصیلات عالی و هم تجربه سرمایه گذاری غنی دارند، با مشاهده و تجزیه و تحلیل دقیق و توانایی قضاوت برای بهبود میزان موفقیت سرمایه گذاری.

DApp با کیفیت بالا MakerDAO مالی غیرمتمرکز را در ETH در کیف پول تجربه کنید، رانندگی با ماشین مسابقه ای را در EOSRacing برای برنده شدن جوایز EOS تجربه کنید، و همچنین برای پول در استخر شکار سکه در IOST استخراج کنید. در حال حاضر برخی از برنامه‌ها و بازی‌های بزرگ به‌عنوان برنامه‌های مستقل شخص ثالث وجود دارند، UvToken DApp‌های باکیفیتی را انتخاب می‌کند که می‌توانند تنها با کیف پول به‌عنوان وسیله‌ای برای ورود به سیستم و مجوز تراکنش استفاده شوند.

UVTOKEN تمام عملکردهای کیف پول های سنتی را تجمیع می کند و از طریق طراحی قراردادهای غیرمتمرکز و عملکردهای محصول، محصولات مبتنی بر درآمد ساختاریافته ایجاد می کند، حالت توسعه پروژه های بلاک چین را گسترش می دهد، استفاده از سرمایه را بهبود می بخشد، و یک سرویس کیف پول غیرمتمرکز مترقی یک مرحله ای ایجاد می کند. ارائه دهنده ای که کاربران، توسعه دهندگان و برنامه های لایه بالایی را ادغام می کند.

علاوه بر این، UVTOKEN تنها پروژه مرتبط با سهام سکه و پروژه ای با ریشه است. به محض انتشار این پروژه، مورد توجه و حمایت صرافی های سطح بالا، وبلاگ نویسان حلقه ارزهای دیجیتال، موسسات، سرمایه داران و رسانه های اصلی قرار گرفت. پشتیبانی چند حزبی، با هم برای ایجاد یک ورودی امن به دنیای ارزهای دیجیتال!

آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 
آ 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×