» کوین ها » ارزدیجیتال xMoney
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال xMoney

2024-06-05 105

درباره xMoney

xMoney (UTK) چیست؟

xMoney (که قبلا به نام Utrust شناخته می شد) برای ارائه راه حلی برای مشکلاتی که منجر به استفاده کم از ارزهای دیجیتال به عنوان وسیله پرداخت می شود ، به ویژه امنیت تراکنش های توسعه نیافته پلت فرم های پرداخت و کارمزدهای نسبتاً بالا طراحی شده است.

هدف اصلی این پلتفرم، ساختن سیستمی است که تراکنش‌های رمزنگاری سریع و بدون درز را با کارمزد کمتر امکان‌پذیر می‌سازد، بنابراین به بازرگانان اجازه می‌دهد تا به مخاطبان زیادی از دارندگان کریپتو دسترسی پیدا کنند.

این پلتفرم به خریداران اجازه می‌دهد تا خریدهای ایمن انجام دهند و در عین حال گزینه‌ای برای بازپرداخت و محافظت از فروشندگان در برابر نوسانات بالای بازار کریپتو ارائه می‌دهد.

هدف اصلی این پلتفرم، ساختن سیستمی است که تراکنش‌های سریع و بدون درز ارزهای دیجیتال و فیات را با کارمزد کمتر امکان‌پذیر می‌کند، بنابراین به بازرگانان اجازه می‌دهد به مخاطبان زیادی از دارندگان کریپتو دسترسی پیدا کنند.

این پلتفرم به خریداران اجازه می‌دهد تا خریدهای ایمن انجام دهند و در عین حال گزینه‌ای برای بازپرداخت و محافظت از فروشندگان در برابر نوسانات بالای بازار کریپتو ارائه می‌دهد.

همچنین هدف xMoney ایجاد یک پلت فرم پرداخت قابل اعتمادتر با ترکیب بهترین ویژگی های بلاک چین و سیستم های فیات سنتی است.

xMoney با بهره‌گیری از فناوری پیشرفته و مشارکت استراتژیک با MultiversX، به افراد و کسب‌وکارها قدرت می‌دهد تا فرآیندهای پرداخت خود را بهینه کنند، رشد کنند و تجربیات استثنایی را به مشتریان خود ارائه دهند. xMoney با تعهد خود به نوآوری و تعالی، همچنان به پیشروی در تحول صنعت مالی ادامه می دهد.

توکن بومی xMoney (UTK) و توکنومیکس آن UTK 3.0 هدف اصلی هدایت رفتارهای دلخواه است، مانند پذیرش کریپتو و فیات برای مشاغل و تسهیل پرداخت‌ها با همین روش برای کاربران. این امر شرکت‌های بیشتری را تشویق می‌کند تا به اکوسیستم بپیوندند و یک اثر چرخ لنگر ایجاد می‌کند که به نفع خریداران، کاربران، سرمایه‌گذاران، دارندگان توکن و کسب‌وکارها است. پذیرش ابزارها و ارزهای مالی غیرمتمرکز از طریق این رویکرد مشارکتی بیشتر تقویت می شود.

بنیانگذاران xMoney چه کسانی هستند؟

چه چیزی xMoney (که قبلا به نام Utrust شناخته می شد) منحصر به فرد است؟

چند سکه xMoney (که قبلا Utrust نامیده می شد) در گردش است؟

چگونه شبکه xMoney (که قبلا Utrust نامیده می شد) امن است؟

از کجا می توان Utrust (UTK) خرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×