» کوین ها » ارزدیجیتال UPCX
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال UPCX

2024-06-05 104

درباره UPCX

“یک سیستم پرداخت منبع باز مبتنی بر یک بلاک چین پرسرعت که برای پرداخت ها و خدمات مالی بهینه شده است.”

UPCX یک سیستم پرداخت منبع باز با قابلیت فوق العاده برنامه است که از موارد زیر استفاده می کند:

· یک بلاک چین که تسویه پرداخت پرسرعت را در همان سطح مؤسسات مالی موجود امکان پذیر می کند · یک اکوسیستم که تراکنش های مالی را کارآمدتر و چند عملکردی تر می کند · یک محیط توسعه و استفاده یکپارچه که مشارکت را برای همه آسان می کند. UPCX که به طور خاص برای استفاده در پرداخت‌ها و خدمات مالی طراحی شده است، با ارائه عملکرد و مقیاس‌پذیری در سطح عملی قابل مقایسه با کارت‌های اعتباری و پرداخت‌های تلفن همراه، و همچنین نهایی شدن و تسویه پرداخت فوری، از الزامات فعلی صحنه پرداخت امروز فراتر می‌رود.

با استفاده از کیت‌های توسعه نرم‌افزار / رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی (SDK/API) و کتابخانه‌های گسترده، UPCX امکان توسعه آسان قراردادهای هوشمند مالی و همچنین ایجاد و صدور توکن‌های قابل تعویض – دارایی صادر شده توسط کاربر (UIA) – و توکن‌های غیرقابل تعویض – را فراهم می‌کند. NFA (دارایی غیر قابل تعویض) – برای کاربران و اپراتورهای تجاری.

علاوه بر این، UPX امکان صدور استیبل کوین‌ها – دارایی‌های مرتبط با بازار (MPA) را فراهم می‌کند که با قیمت‌های دارایی‌های واقعی، از جمله ارزهای فیات و کالاها، توسط یک اوراکل قیمت بسیار قابل‌اعتماد مرتبط هستند. این بدان معنی است که حتی تجارت دارایی های دنیای واقعی را می توان در UPCX انجام داد و تکمیل کرد.

تمام دارایی هایی که در UPCX وجود دارد را می توان برای پرداخت ها و نقل و انتقالات مانند حواله ها از طریق کیف پول نرم افزار UPCX استفاده کرد. UPCX پرداخت‌ها و حواله‌های دارایی یکسان را امکان‌پذیر می‌کند، اما به‌طور خاص طراحی شده است تا تراکنش‌های دارایی متقابل را نیز در جایی که فرستنده و گیرنده از دارایی‌های مختلف استفاده می‌کنند، فعال کند. علاوه بر این، همه دارایی‌ها می‌توانند آزادانه در هر زمان در بورس غیرمتمرکز خود UPCX (DEX) معامله شوند.

انجام کسب و کار امروزه به روش ها و سناریوهای پرداخت مختلفی نیاز دارد که قراردادهای هوشمند مالی UPCX راه حل مناسبی برای آنهاست:

  1. پرداخت های برنامه ریزی شده
  2. پرداخت مجدد
  3. برداشت خودکار (با اجازه)
  4. امانی غیر حضانت
  5. پرداخت مجوز چند امضایی کاربران می توانند با سفارشی سازی بیشتر این قراردادهای هوشمند در UPCX، سناریوهای پرداخت خاص خود را بسازند.

UPCX از قراردادهای هوشمند – یکی از نقاط قوت فناوری بلاک چین – برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از خدمات پرداخت و مالی پیچیده و پیچیده استفاده می کند.

به منظور ترویج استفاده و کاربرد واقعی UPCX و اجازه دادن به کاربران و کسب و کارها برای لذت بردن یکپارچه از مزایای UPCX، ما به طور فعال توسعه برنامه ها و پایانه های نقطه فروش (POS)، پیوندها با دستگاه های خودپرداز ارزهای دیجیتال (از جمله خودپرداز) را دنبال می کنیم. سیستم UPCX توسعه یافته) و همچنین یک عملکرد پیام رسانی که به تسهیل ارتباطات در حین تراکنش ها کمک می کند. علاوه بر این، ما همچنین API و SDK را برای تشویق توسعه‌های شخص ثالث ارائه می‌کنیم.

به منظور ایمن نگه داشتن دارایی های کاربرانمان، ما روی کیف پول سخت افزاری و الگوریتم های رمزنگاری کار می کنیم که برای پاسخ سریع به تهدیدات ناشی از عصر کامپیوتر کوانتومی آینده مقاوم هستند.

با استفاده از یک برنامه فوق‌العاده که همه این عملکردها را ادغام می‌کند، کاربران نه تنها می‌توانند پرداخت‌ها را انجام دهند، بلکه می‌توانند امور روزمره زندگی مانند رزرو، سفارش‌ها، پیام‌رسانی، مدیریت دارایی و سرمایه‌گذاری را انجام دهند، در حالی که از تاریخچه فعالیت خود در همان برنامه استفاده می‌کنند. این ادغام یک تجربه کاربری بی نظیر را امکان پذیر می کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×