» کوین ها » ارزدیجیتال Unbright
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Unbright

2024-06-05 107

درباره Unbright

Unbright (UBT) چیست؟

Unibright یک شرکت عضو SPO Consulting GmbH است که در سال 1989 تاسیس شد. پلت فرم یکپارچه سازی مبتنی بر ابر در سال 2011 منتشر شد. ادغام فرآیندهای تجاری بین بلاک چین و متقابل سیستم Unibright در سال 2016 راه اندازی شد.

Unibright توسط تیمی از متخصصان در زمینه بلاک چین، و همچنین معماران، توسعه دهندگان و مشاورانی که بیش از 20 سال تجربه در فرآیندهای تجاری و یکپارچه سازی دارند، پشتیبانی می شود.

Unibright یک چارچوب یکپارچه را با هدف ارائه فناوری بلاک چین و قراردادها به کاربران اصلی ارائه می دهد. Unbright راه‌حل‌های بلاک چین در سطح سازمانی، پلتفرم‌های یکپارچه‌سازی و اکوسیستمی با محوریت دارایی‌های توکن‌شده را ارائه می‌دهد.

Unbright همچنین نقش مهمی در توسعه پروتکل پایه دارد. این پروتکل برای اتصال سیستم های سنتی به یکدیگر و ثبت اسناد رسمی در یک شبکه اصلی عمومی مانند اتریوم طراحی شده است.

پروتکل پایه یک ابتکار منبع باز است. به عنوان میان‌افزار، پیشرفت‌های رمزنگاری و پیام‌رسانی را با بلاک چین ترکیب می‌کند تا فرآیندهای تجاری امن و خصوصی را با هزینه کم ارائه دهد.

پروتکل پایه می تواند قراردادهای B2B را بدون نیاز به ایجاد سیلوهای بلاک چین جدید و ادغام روابط جدید با روابط موجود به شیوه ای انعطاف پذیر و بدون از دست دادن یکپارچگی سیستم، خودکار کند. علاوه بر این، پروتکل پایه می‌تواند سازگاری بین سوابق طرف‌های مختلف را بدون نیاز به انتقال داده‌ها از سیستم‌های قدیمی اعمال کند. همچنین می تواند یک گردش کار چند جانبه را اعمال کند.

بنیانگذاران Unbright چه کسانی هستند؟

چه چیزی Unbright را منحصر به فرد می کند؟

چند سکه Unibright (UBT) در گردش است؟

شبکه Unbright چگونه ایمن است؟

از کجا می توان Unibright (UBT) خرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×