» کوین ها » ارزدیجیتال UFC Fan Token
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال UFC Fan Token

2024-06-05 108

درباره UFC Fan Token

توکن هواداران UFC به طرفداران UFC اجازه می دهد تا سهمی نمادین از تأثیرگذاری بر تصمیمات UFC داشته باشند، که از طریق پلتفرم مواجهه با مصرف کننده، Socios.com خریداری می شود، طرفداران می توانند در تصمیمات مختلفی شرکت کنند، به عنوان مثال، آهنگ جشن گل را انتخاب کنند یا تصمیم بگیرند کدام MMA را انتخاب کنند. مبارزان باید با هم روبرو شوند و با انجام این کار، پاداش کسب کنند و با پول نمی توان تجربیات را خرید. تجربیاتی مانند… داشتن فرصت ملاقات و احوالپرسی با بازیکنان باشگاه مورد علاقه خود، دریافت درمان VIP در استادیوم مورد علاقه خود و بسیاری موارد دیگر. برای دریافت فان توکن، طرفداران می توانند توکن های Chiliz (CHZ) را از طریق Socios.com خریداری کنند که سپس می توانند برای خرید توکن های UFC Fan استفاده شوند.

توکن‌های فن در ابتدا در یک پیشنهاد فان توکن یا FTO فروخته می‌شوند. FTO ها فروش اولیه فان توکن ها هستند که به طرفداران اجازه می دهد فان توکن را با قیمت ثابت خریداری کنند. به روشی مشابه فروش فلش کار می کنند و به گونه ای طراحی شده اند که راهی منصفانه برای مشارکت های جدید برای راه اندازی توکن های فن در پلتفرم Socios.com با تخفیف باشد. در قبل از راه اندازی، بخشی از کل عرضه فن توکن قبل از فهرست شدن در اولین بورس ورزشی و سرگرمی نمادین جهان Chiliz.net در دسترس کاربران قرار می گیرد. این به طرفداران اختصاصی این امکان را می‌دهد تا قبل از راه‌اندازی Fan Token که برای همه قابل دسترس خواهد بود، دسترسی زودهنگام داشته باشند.

فهرست رو به رشد مشارکت‌هایی که فان توکن‌های خود را در پلتفرم Socios.com راه‌اندازی می‌کنند، شامل برخی از بزرگ‌ترین سازمان‌های ورزشی در جهان از جمله تیم‌های بزرگ فوتبال اروپایی FC بارسلونا، پاریسن ژرمن، یوونتوس، آث میلان، منچسترسیتی، MMA می‌شود. UFC غول پیکر، NASCAR Roush Fenway Racing، NHL New Jersey Devils، Formula One Aston Martin و اتحادیه فوتبال آرژانتین.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×