» کوین ها » ارزدیجیتال Traxx
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Traxx

2024-06-05 106

درباره Traxx

TokenTraxx صحنه اصلی موسیقی در Web3 است.

TokenTraxx از فناوری بلاک چین برای بزرگتر و بهتر کردن صنعت موسیقی با ارائه زیرساخت Web3 و دانش فنی برای جوامع موسیقی برای ایجاد ارتباطات نزدیکتر استفاده می کند.

TokenTraxx چه خالق باشد، چه گردآورنده یا متصدی، ابزارهایی برای نزدیک کردن هنرمندان و طرفداران به هم دارد. بدون هیچ واسطه‌ای، این روابط مستقیم موسیقی را دوباره تعریف می‌کند و جامعه رو به رشدی از دوستداران موسیقی را در فضای Web3 گرد هم می‌آورد.

TokenTraxx با ارائه فناوری که می تواند توسط دوستداران موسیقی در همه جا به کار گرفته شود، در مرکز اقتصاد نوآوران موسیقی قرار دارد. با زیرساخت فعال شده توسط TRAXX و NFT ها، TokenTraxx با پیوستن به جوامع به یکدیگر و ایجاد یک اکوسیستم از پاداش ها و مزایا، ارزش موسیقی را دوباره تعریف و افزایش می دهد.

سال 2022 شاهد راه‌اندازی موفقیت‌آمیز بازار TokenTraxx بودیم، مقصدی اصلی برای کشف موسیقی Web3. نسخه‌های نوآورانه شامل TraxxStemz Genesis drop بود و این پلتفرم اکنون صفحات هنرمند قابل تنظیم و UX پیشرفته را با پشتیبانی نرم از کارت اعتباری ارائه می‌دهد.

تمام این فناوری از طریق پروتکل TRAXX در سال 2023 در دسترس خواهد بود تا به هر کسی اجازه دهد استودیوی موسیقی Web3 خود را راه‌اندازی کند و مالکیت کامل قرارداد هوشمند، کلکسیون‌های دیجیتال و هر اثر دیگری را که در استودیوی TRAXX به همین نام ساخته شده است، داشته باشد.

بدون هیچ واسطه‌ای، انتشار توکن‌های استودیویی ارتباط مستقیم و دوجانبه‌ای را با مخاطبان از زمان راه‌اندازی برقرار می‌کند.

TokenTraxx همچنین یک سرویس مشاوره Web3 را به مشاغلی ارائه می دهد که به دنبال استفاده از موسیقی به عنوان بخشی از برند فعلی و آینده خود هستند و به هنرمندان در مورد استراتژی Web3 خود مشاوره می دهند. بنیانگذاران و مدیریت TokenTraxx دارای طیف وسیعی از تجربیات مرتبط با برندهایی هستند که به دنبال درک موسیقی Web3 برای ارائه مزیت رقابتی و رشد از طریق استراتژی تجاری، استراتژی برند، بازاریابی، محتوا و ارتباطات هستند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×