» کوین ها » ارزدیجیتال رمز تعویض Timechain
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال رمز تعویض Timechain

2024-06-05 1012

درباره رمز تعویض Timechain

TimechainSwap (TCS) چیست؟ TimechainSwap یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که در حال حاضر در اکوسیستم Fantom با هدف گسترش به زنجیره هوشمند Binance و اکوسیستم اتریوم فعال است. انواع DEX ها را به یک پلتفرم متصل می کند و به کاربران خود اجازه می دهد تا کارآمدترین مسیرهای مبادله را در تمام پلتفرم های یکپارچه پیدا کنند. تجمیع‌کننده‌های DEX نیاز به بررسی دستی قیمت‌ها و نقدینگی را از بین می‌برند و در نهایت کارایی را برای مبادله توکن‌ها به ارمغان می‌آورند. تجمیع‌کننده‌های DEX با تامین نقدینگی از DEX‌های مختلف کار می‌کنند، به این معنی که می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، نرخ‌های سوآپ توکن‌های بهتری را نسبت به هر DEX به کاربران ارائه دهند.

TimechainSwap Token در 28 سپتامبر 2021 پس از جمع آوری سرمایه 1.5 میلیون دلاری توسط Ledgerlink Labs، AlphaBit، Launchpool و سرمایه گذاران فرشته راه اندازی شد.

بنیانگذاران Timechain (Swap) چه کسانی هستند؟ Timechain (Swap) یک شرکت فین‌تک مستقر در کانادا است که توسط لوئیس کلرو تأسیس شده است. او به بیش از دوجین شرکت عمومی با نوآوری و مقررات در مورد محصولات جدید در فضای فین تک کمک کرده است. او از دانشکده بازرگانی جان مولسون در امور مالی فارغ التحصیل شد و در حال حاضر در حال تحصیل در رشته مهندسی در ETS مونترال است.

چه چیزی Timechain (Swap) را منحصر به فرد می کند؟ TimechainSwap کاهش قابل توجهی در کارمزد تراکنش ها، نرخ های سوآپ بهتر و زمان تایید تراکنش سریع تر ارائه می دهد. در آینده، طیف وسیعی از خدمات معروف DeFi را ارائه خواهد کرد. علاوه بر این، یک اپلیکیشن موبایل کانادایی FIAT-on-ramp CEX در حال حاضر در حال توسعه است.

چند سکه رمز تعویض زنجیره زمانی (TCS) در گردش وجود دارد؟ توکن TimechainSwap در 28 سپتامبر 2021 راه‌اندازی شد. توکن‌های TCS برای اهداف مصرفی در اکوسیستم کامل Timechain، پروتکل‌های توکن TimechainSwap و سایر برنامه‌هایی که اشخاص ثالث ممکن است با استفاده از توکن‌های TCS و/یا بلاک چین بدون مجوز توسعه دهند در نظر گرفته شده است. شبکه غیرمتمرکز زنجیره زمانی مبتنی بر».

عرضه در گردش در TCS تا روز انتشار آن در 28 سپتامبر 2021، 3.27 درصد از کل انتشار است که شامل اولین ماه برنامه استخراج نقدینگی می شود. مجموع عرضه فعلی TCS 20 میلیون توکن است.

از مجموع عرضه توکن، 20 درصد به مشوق‌های اجتماعی اختصاص داده شد و طی چهار سال آینده به منظور ایجاد انگیزه برای مشارکت اعضای جامعه در اکوسیستم، از آنها استفاده می‌شود.

در طی یک دوره دو ساله، 14 درصد از کل عرضه، صندوق رشد و توسعه پروتکل را تشکیل می دهد که برای صدور کمک های مالی، جذب توسعه دهندگان و بازپرداخت کاربرانی که با شرایط پیش بینی نشده مواجه شده اند استفاده می شود.

چگونه اکوسیستم زنجیره زمان ایمن است؟ TimechainSwap غیرقانونی است و تمام معاملات در یک تراکنش از کیف پول کاربر انجام می شود. از سپتامبر 2021، SpookySwap، SpiritSwap، SushiSwap، Curve، PaintSwap، Hyperjump و موارد دیگر در TimechainSwap DEX Aggregator ادغام شده‌اند.

از کجا می توانید رمز تعویض زنجیره زمانی (TCS) بخرید؟ TCS در چندین صرافی غیرمتمرکز از جمله SpookySwap، SpiritSwap و TimechainSwap در دسترس است.

با کریپتوکارنسی جدید هستید؟ در مورد بهترین راه برای خرید بیت کوین بیشتر بدانید، راهنمای CoinMarketCap در مورد  

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×