» کوین ها » ارزدیجیتال STON.fi
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال STON.fi

2024-06-05 109

درباره STON.fi

توکن STON یک توکن کاربردی در بلاک چین TON است که در مکانیک اصلی پروتکل STON.fi ادغام شده است. توکن STON همچنین به دارندگان خود اجازه می دهد تا در حاکمیت پروتکل شرکت کنند و از طریق سهام طولانی مدت رای دهند.

پلتفرم STON.fi با پرداختن به مسائل حیاتی قابلیت همکاری، افزایش امنیت و کاهش ریسک‌ها و هزینه‌های معاملاتی، اکوسیستم DeFi را متحول می‌کند. امروزه، انتقال دارایی‌ها در شبکه‌های مختلف بلاک چین، چالش‌های مهمی را شامل می‌شود، از جمله زیان مالی بالقوه به دلیل اتکا به متولیان شخص ثالث، تاخیرها، مسائل امنیتی و سناریوهای پیچیده کاربر.

STON.fi یک مبادله زنجیره‌ای مبتنی بر درخواست قیمت (RFQ) است که برای اجرای مبادله‌های زنجیره‌ای متقاطع به قراردادهای قفل زمانی درهم (HTLC) متکی است. این رویکرد نیاز به نهادهای مورد اعتماد اضافی را حذف می‌کند و ترکیبی از نقدینگی عمیق و ثبات قیمت را که معمولاً با مبادلات مبتنی بر RFQ مرتبط است، در کنار امنیت غیرقابل سازش که معمولاً در DEXهای درون زنجیره‌ای یافت می‌شود، ارائه می‌دهد. از آنجایی که پروتکل هیچ فرضیه اعتمادی برای شرکت کنندگان ایجاد نمی کند، آن را به عنوان یک DEX زنجیره ای با اعتماد صفر تعریف می کنیم.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×