» کوین ها » ارزدیجیتال اسفنج
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال اسفنج

2024-06-05 1010

درباره اسفنج

اسفنج (اسفنج) یک میم کوین بازی با مالیات صفر است که از شخصیت کارتونی دوست داشتنی باب اسفنجی الهام گرفته شده است، اما به آن وابسته نیست.

$SPONGE پس از راه اندازی اولیه خود در بلاک چین اتریوم، دستیابی به نقاط عطف 100 برابری و رسیدن به ارزش بازار تقریباً 100 میلیون دلاری، با انتقام جویی در حال بازگشت است. نسخه جدید توکن، جامعه اسفنجی موجود را به شبکه Polygon منتقل کرده است، و هزینه تراکنش های کمتری را ممکن می کند و $SPONGE را برای دستیابی به ابزار بازی قابل توجهی قرار می دهد.

هدف SPONGE با تمرکز بر جامعه و بازی، افزایش ارزش بازار به 1 میلیارد دلار، جذب بیش از 100000 دارنده، و فهرست ایمن در صرافی های “سطح 1” است.

$SPONGE V1 در 8 می 2023 با ارزش 0.002394 دلار به بالاترین حد خود رسید. راه اندازی مجدد در Polygon، همراه با کارمزدهای معاملاتی کمتر، پتانسیل پیشی گرفتن از نقطه عطف قبلی را ارائه می دهد.

اسفنج (اسفنج) نشان دهنده یک سرمایه گذاری بسیار سوداگرانه است. به سرمایه گذاران توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری احتیاط کرده و تحقیقات کاملی را انجام دهند.

بنیانگذاران اسفنج (اسفنج) چه کسانی هستند؟

بنیانگذاران اسفنج (اسفنج) ناشناس هستند. مانند بسیاری از memecoin های دیگر، Sponge توسط یک تیم ناشناس راه اندازی شد. این تیم هویت آنها را فاش نکرده است و مشخص نیست که آیا آنها در آینده این کار را خواهند کرد یا خیر.

علیرغم ناشناس بودن تیم، آنها به طور فعال memecoin را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند توییتر، تلگرام و دیسکورد تبلیغ می کنند. آنها همچنین با جامعه درگیر بوده اند و به سوالات مربوط به پروژه پاسخ داده اند.

به گفته تیم Sponge، هدف Sponge این است که فرصتی را برای کسانی که پمپ‌های دیگر memecoin مانند PEPE را از دست داده‌اند، فراهم کند تا زودتر وارد بازار شوند و از انفجار قیمت سود ببرند، در حالی که یک P2E (Play-to-) کسب درآمد) اکوسیستم برای جامعه ارزشمند آن. تیم ادعا می کند که Sponge دارای یک جامعه قوی و یک تیم اختصاصی است که سخت تلاش می کند تا موفقیت پروژه را تضمین کند.

چه چیزی اسفنج (اسفنج) را منحصر به فرد می کند؟

سکه اصلی SPONGE در فضای کریپتو شتاب قابل توجهی به دست آورد و قبل از ارائه 100 هزار دلار ایردراپ، پتانسیل 100 برابری خود را به اثبات رساند. توکن V2 کل عرضه اولیه 40.4b را پل می‌کند و توکن‌های اضافی را برای 4 سال جوایز شرط‌بندی، توکن‌های بازاریابی و مقدار کافی برای توسعه و راه‌اندازی یک بازی Play-to-Earn اختصاص می‌دهد. SPONGE با سابقه قوی V1 و طرفداران زیادی که از راه اندازی توکن چند ضلعی V2 حمایت می کنند، آماده تسلط بر بازار Meme Coin است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×