» بررسی » Solana Meme Coin Donk.Meme 40 درصد از هدف پیش فروش خود را افزایش می دهد – آیا $DONKM پس از لیست Raydium منفجر می شود؟
بررسی

Solana Meme Coin Donk.Meme 40 درصد از هدف پیش فروش خود را افزایش می دهد – آیا $DONKM پس از لیست Raydium منفجر می شود؟

2024-04-12 1033

Donk.Meme ، یک میم سکه جدید در Solana در حال ایجاد موج است، با افزایش بیش از 800 SOL در پیش فروش مورد انتظار خود و آماده شدن برای لیست در صرافی ها در هفته های آینده، توکن Donk.Meme تا چه حد می تواند افزایش یابد پس از رسیدن به آن. مبادلات؟

خبر خوب این است که می‌توانید یک سرمایه‌گذار اولیه شوید و پیش‌فروش Donk.Meme را در زیر بپیوندید، قبل از اینکه تمام شود.

به پیش فروش Donk.Meme بپیوندید

Donk.Meme به شیدایی سکه میم در بلاک چین سولانا ضربه می زند
Donk.Meme برند خود را حول روح تسلیم ناپذیر خر دوست داشتنی در فیلم شرک متمرکز می کند و در حال حاضر تخیل Solana Meme Coin Degens را به خود جلب کرده است زیرا این پروژه با ترکیب منحصر به فرد خود از طنز و تمرکز جامعه ارائه می شود.

Donk.Meme ($DONKM) قرار است چیزی بیش از یک خنده ارائه دهد. این توکن میم کاهش تورم را با مجموعه ای از ابزارهای کاربردی در اکوسیستم Solana Meme به سرعت در حال رشد نوید می دهد و همچنین به دنبال تبدیل شدن به طلسم تعریف کننده خر بلاک چین Solana است.

در حالی که این پروژه ممکن است مانند یک میم کوین دیگر بدون هیچ گونه ابزار واقعی به نظر برسد، جذابیت ساده آن می‌تواند بزرگترین نقطه قوت آن در بهره‌برداری از قدرتی باشد که به افزایش قیمت داستان‌های موفقیت اخیر کریپتوها دامن زده است.

بسیاری از توکن‌های الهام‌گرفته از میم، مانند Book of Meme (BOME) و dogwifhat (WIF)، بدون هیچ‌گونه موارد استفاده قابل تشخیص یا اصول اولیه راه‌اندازی شدند، با این حال آنها همچنان توانستند تبلیغات بسیار زیادی ایجاد کنند – و دستاوردهای عظیمی در این فرآیند ایجاد کردند.

اگر Donk.Meme بتواند همان جادوی سکه میم را هدایت کند و حتی کسری از انرژی که Book Of Meme انجام داد را به خود اختصاص دهد، پس از راه‌اندازی در صرافی‌ها پس از فهرست شدن، می‌تواند جای خود را در بازار کریپتو بگذارد.

800 نکات افزایش پیش فروش SOL در پتانسیل انفجاری Donk.Meme

پیش فروش Donk.Meme قبلاً 800 SOL چشمگیر از خریدارانی که به دنبال کسب اطلاعات اولیه در مورد داستان موفقیت بعدی میم کوین هستند، جمع آوری کرده است. این پیش فروش بدون مراحل و بدون قیمت ثابت انجام می شود به این معنی که قیمت هر توکن DONKM با تعداد کل $SOL افزایش یافته تعیین می شود.

تاکنون، واکنش علاقه مندان به میم کوین کریپتو، حداقل مشتاقانه بوده است، به طوری که بیش از 10000 نفر کانال های رسانه های اجتماعی Donk.Meme را دنبال می کنند.

با توجه به اینکه اکوسیستم Solana در حال حاضر بستری برای توکن های میم جدید است، Donk.Meme زمان ورود آن را کاملاً تعیین کرده است.

به پیش فروش Donk.Meme بپیوندید

جزئیات پیش فروش Token Donk.Meme

70 درصد از کل عرضه توکن به پیش فروش اختصاص داده می شود

مقدار توکن‌های $DONKM دریافت‌شده توسط شرکت‌کنندگان پیش‌فروش، بر اساس مقدار SOL ارائه‌شده در طول پیش‌فروش ۲۱ روزه تعیین می‌شود.

پس از پیش فروش، توکن $DONKM با SOL جفت می شود و LP در Raydium، برترین صرافی غیرمتمرکز سولانا (DEX) عرضه می شود.

هدف از این کار این است که توکن $DONKM را تا حد امکان غیرمتمرکز و جامعه محور کند و در عین حال ثبات بازار را ارتقا دهد و از هر گونه توکن تیم یا خودی برای اطمینان از یک پروژه کاملاً مبتنی بر جامعه اجتناب کند.

Join the Donk.meme Telegram & Discord communities so as not to miss any upcoming announcements.
After The Presale, The Next Stage Is for Donk.Memes DEX Debut

While still in its early stages, there is already a strong indication that Donk.Meme has a bullish potential and the excitement is just starting amid a broader bullish wave in the crypto market.

In this environment, a new meme coin like Donk.Meme, which has already managed to create an impressive start, could conceivably see its own moment in the Solana meme coin spotlight.

With direct access to Solana’s active DEX ecosystem and a backdrop of immense liquidity in the meme coin market, Donk.Meme could be one to watch in the next few weeks.

About Donk.Meme

Donk.Meme is a pioneering meme coin project launched on the Solana blockchain, inspired by the beloved character Donkey from the iconic Shrek series. It represents a unique blend of humor and investment potential, designed to captivate both meme enthusiasts and crypto investors.

With its foundation on Solana, Donk.Meme leverages the blockchain’s superior speed and low transaction costs to offer a seamless and efficient experience for token holders.

Stay Updated By Following Donk.meme On Social Media

Telegram: https://t.me/donkmemesolana
Discord: https://discord.gg/GzNQnrfgsE
Contact

Donk.Meme

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×