» کوین ها » ارزدیجیتال SHIBONK
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال SHIBONK

2024-06-05 108

درباره SHIBONK

کوین شیبونک در بلاک چین سولانا به کار گرفته شد تا به عنوان یک توکن جامعه غیرمتمرکز با ترکیبی از نام تجاری Bonk Inu و Shiba Inu خدمت کند. هسته شیبونک متوجه یک دشمنی بین جوامع شیبا و بونک شد و می خواست نمونه ای برجسته از اینکه چگونه جوامع می توانند با هم متحد شوند تا یکدیگر را بهتر کنند.

شیبونک توسط یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار اداره می شود. SHIBONK DAO که پیشنهادات مختلفی را مطرح می کند و رای می دهد که سپس توسط Shibonk Core اجرا می شود.

از آن زمان، Shibonk Core $SBONK را در 6 بلاک چین مختلف و 8 صرافی غیرمتمرکز مختلف مستقر کرده است، به طوری که $SBONK بتواند بدون مرز شود و تا حد امکان برای کاربران کریپتو باز شود.

توکن Shibonk همچنین یک مجموعه NFT بومی را برای شرکت در جامعه به نام Shibonk Gang مستقر کرده است. SG یک آزمایش اجتماعی است که بر روی بلاک چین Solana اجرا شده و توسط آن پشتیبانی می شود. 4200 مجموعه دیجیتال منحصر به فرد ایجاد شده تا افراد همفکر را دور هم جمع کند. از طریق مجموعه Shibonk Gang NFT با هم معاشرت کنید، تجارت کنید، نوآوری کنید و نمایندگی کنید. SG Nft شما به شما امکان دسترسی به یک انجمن انحصاری، حق رای در SG DAO و توانایی استخراج توکن‌های $SBONK را به همراه تعداد زیادی sh*t جالب دیگر می‌دهد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×