» کوین ها » ارزدیجیتال ShibaPoconk
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال ShibaPoconk

2024-06-05 107

درباره ShibaPoconk

ShibaPoCONK که عموماً با نام CONK شناخته می شود، یک دارایی رمزنگاری است که در اوایل سال 2023 شبکه Fantom Opera را تحت تأثیر قرار داد و یک پروژه منحصر به فرد نوآورانه است که به عنوان چیزی جز یک memecoin احمقانه شروع شد، اما به سرعت جامعه پرشور از مؤمنان سرسخت را در طول عمر خود به دست آورد. رویداد تولید نقدینگی

در طول طولانی‌ترین بازار نزولی که صنعت ارزهای دیجیتال تا به حال تجربه کرده است، CONK به چراغی درخشان تبدیل شد که در زمانی که همه ما چیزی جز ترس و شک احساس نمی‌کردیم، حس امید و اطمینان را برانگیخت. حتی قبل از اینکه به طور رسمی راه اندازی شود، ShibaPoCONK از همان ابتدا با چنین حمایت بی دریغی از سوی کل جامعه مواجه شد، که گواهی بر پتانسیل CONK برای رشد و موفقیت بود.

افراد پشت ShibaPoCONK خود اعضای جامعه هستند. CONKers. بدون هیچ نهاد معتبر مرکزی، جامعه CONK یک گروه متنوع از افراد از سراسر جهان است که با عشق آنها به فناوری Web3 و کاربرد بالقوه آن در تمام جنبه های تجارت و زندگی متحد شده اند.

با استقلال در هسته خود، جامعه CONK مسئولیت پیشبرد پروژه را بر عهده می گیرد و مهارت ها و تخصص خود را در توسعه وب سایت، ایجاد مواد بازاریابی و حتی سازماندهی رویدادهای خود به عهده می گیرد. اشتیاق آنها به این پروژه بازتابی از آنچه CONK اساساً نشان می دهد است. یک استاندارد طلایی در شیوه زندگی غیرمتمرکز، بدون مجوز و خودپایدار. ShibaPoCONK برای فرهنگ و برای مردم است.

ShibaPoCONK از آغاز فروتنانه خود به عنوان یک آزمایش توکن DeFi، به یک جامعه پر رونق از علاقه مندان به Web3 تبدیل شده است. هدف این پروژه ایجاد جهان CONK، یک مرکز مجازی برای متخصصان، هنرمندان و خلاقان Web3 است. در دنیای CONK، توکن‌های $CONK همچنان به‌عنوان وسیله پرداخت مورد استفاده قرار می‌گیرند، و مجموعه رسمی NFT‌های ShibaPoCONK ذاتاً در خط مقدم هر تعامل در دنیای CONK استفاده می‌شود و اساساً به عنوان مجوز عضویت یا تیک خدمت می‌کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×