» کوین ها » ارزدیجیتال Sheesha Finance [ERC20]
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Sheesha Finance [ERC20]

2024-06-05 105

درباره Sheesha Finance [ERC20]

Sheesha Finance یک انکوباتور و شتاب دهنده غیرمتمرکز توکنی مبتنی بر MENA است که به استارت‌آپ‌های web3 کمک می‌کند تا محصولات و خدماتی را بسازند که مشکلات ریشه‌ای را در تمام صنایع و همه شبکه‌های بلاک چین حل کند و دسترسی سرمایه‌گذاران روزانه به مجموعه‌ای از پروژه‌ها را فراهم کند.

این اکوسیستم نسل بعدی یکی از اولین‌ها در امارات متحده عربی بود که سرمایه‌گذاران روزمره را تشویق کرد تا با باز کردن دسترسی به مجموعه وسیعی از پروژه‌های پرسود در مراحل اولیه، انگشتان پای خود را به دنیای شگفت‌انگیز web3 فرو ببرند. بهتر از همه، نیازی به داشتن قراردادهای هوشمند پیچیده به صورت دستی توسط افراد نیست، زیرا کل سیستم به‌طور مستقل از طریق قراردادهای هوشمندی که روی بلاک چین زندگی می‌کنند، اجرا می‌شود و فرآیندهای آن‌ها را کارآمدتر می‌کند و در نهایت آن را به تجربه‌ای روان‌تر برای سرمایه‌گذاران و سهامداران تبدیل می‌کند. .

از زمان معرفی، توسعه دهندگان Sheesha Finance مراقبت زیادی برای دسترسی به پلتفرم خود برای همه داشته اند. دسترسی آزاد، رابط کاربری روان و سهولت استفاده این پلتفرم، آن را برای سرمایه‌گذاران نهادی و خرده‌فروشی ایده‌آل می‌کند. در نتیجه، Sheesha Finance به تکامل خود ادامه می‌دهد و به یکی از محبوب‌ترین انکوباتورها و شتاب دهنده‌های web3 در منطقه MENA تبدیل می‌شود. .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×