» کوین ها » ارزدیجیتال SafuuGO
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال SafuuGO

2024-06-05 105

درباره SafuuGO

SafuuGO یک پلتفرم توکن BEP20 مبتنی بر هوش مصنوعی فوق‌العاده پیشرفته است که سیستم‌های مدیریت استخر چند نقدینگی و خرید و رایت یکپارچه، قابل ارتقا، قابل همکاری و قابلیت همکاری از طریق ادغام لایه هوش مصنوعی ناوبری اختصاصی ما (NAIL) دارد.

SafuuGO از توکن بومی خود (SGO) استفاده می کند که تعادل LP را با “DRIVE” به نفع شما تنظیم می کند … نسل بعدی موتور تبخیر یکپارچه واکنشی مستقیم Multi-LP که از تبخیر برای ثبات هسته و سیستم های ایمنی هوش مصنوعی داخلی استفاده می کند که پایداری، افزایش قیمت و هدف را هدف قرار می دهد. گسترش اکوسیستم به عنوان اهداف اصلی اولیه

SafuuGO یک پروتکل هوش مصنوعی نسل بعدی است که برای اثبات آینده ساخته شده است و از رشد ارزش کارآمدتر پشتیبانی می کند و در عین حال جریان های درآمدی متعددی را علاوه بر هزینه توکن با پاداش دادن به دارندگان توکن SGO از طریق ابتکارات اساسی تغییر پایه، که توسط سیستم اختصاصی Hybrid Automated Rebase مدیریت می شود، ایجاد می کند. هارس).

SafuuGO چندین جریان درآمد را برای ارائه ابزار “دنیای واقعی” جذب می کند که عبارتند از: اشتراک‌های مشارکت جفت توکن تحت برنامه مشارکت SafuuGO (SPP)، مجوز اختصاصی AI Crypto LP مدیریت داده، مجوز اختصاصی AI Tech Stack، مجوز اختصاصی داده آموزشی AI، و همچنین رای‌گیری رمزی برای درخواست تغییرات رفتاری AI.

چگونه “فقط یک نشانه” می تواند این کار را انجام دهد؟
پلت فرم مدیریت نقدینگی داخلی SafuuGO توسط DRIVE انقلابی ما (موتور تبخیر یکپارچه واکنش مستقیم) فعال شده است. DRIVE می تواند تمام SGO LP ها را مدیریت کند و از طریق تبخیر عرضه برای هر SGO LP پشتیبانی قیمت را به طور مستقل تنظیم کند. DRIVE همچنین دارای کروز کنترل برای مدیریت قیمت در آینده نزدیک است.

چگونه DRIVE می تواند همه این SGO LP ها را به طور مستقل مدیریت کند؟
DRIVE است… پشتیبانی شده توسط NAIL – یک سیستم هوش مصنوعی (AI) اختصاصی با قابلیت ارتقاء تدریجی که با DRIVE از طریق یک سیستم Oracle جدید ارتباط برقرار می کند که در آینده به یک شبکه هوش مصنوعی غیرمتمرکز تبدیل خواهد شد. NAIL لایه هوش مصنوعی ناوبری SGO است.

سیستم بازپایه خودکار هیبریدی (HARS) یک اکوسیستم بدون تغییر پایه و گزینه ای برای درآمد غیرفعال چگونه خواهد بود! SGO شامل یک سیستم تغییر پایه روزانه 1٪ (3,678٪ APY) با کاهش برنامه ریزی شده در APY در طول چهار سال تا سال پنجم که در آن تغییر پایه ها، فاز rebase، کاهش تورم SGO را متوقف می کنند (گویی تبخیر ثابت کل عرضه بیش از 4 سال قبلی سالها به اندازه کافی کاهش دهنده نبودند!)

کسی گفته جایزه؟ SGO همچنین دارای… یک سیستم پاداش تراکنش داخلی برای پرداخت به معامله گران خوش شانس با 10، 50 یا حتی 100 SGO از یکی از سه RACE Pod (درآمد کنترل شده جایزه تصادفی) آن است. هر پاد توسط 0.1٪ از کل معاملات SGO تامین می شود. هنگامی که یک غلاف SGO به اندازه کافی جمع آوری کرد، آن POD آماده پرداخت به یک معامله گر خوش شانس است که حداقل با حداقل مقدار SGO معامله می کند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×