» کوین ها » ارزدیجیتال RAMP
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال RAMP

2024-06-05 1010

درباره RAMP

RAMP (RAMP) چیست؟

RAMP DeFi یک پروتکل غیرمتمرکز است که قصد دارد پذیرش DeFi را با اجازه دادن به کاربران غیر اتریوم ( ETH ) برای اشتراک توکن ها در پلتفرم های ETH تقویت کند. در عین حال، کاربران اتریوم می توانند با پروتکل RAMP تعامل داشته و بازده خود را افزایش دهند.

RAMP DeFi این امکان را فراهم می‌کند که سرمایه سهام بلاک چین‌های غیر ERC-20 به یک استیبل کوین معروف به rUSD که در بلاک چین اتریوم صادر می‌شود، وثیقه شود. نتیجه اصلی این به حداکثر رساندن کارایی سرمایه در دارایی‌های دیجیتالی انباشته است، که در آن کاربران پاداش‌های شرط‌بندی را به دست می‌آورند، نقدینگی را از دارایی‌های سهام باز می‌کنند و همزمان جریان‌های بازدهی متعددی را روی هم می‌گذارند.

کاربرانی که از قبل در بلاک چین اتریوم استفاده می‌کنند، می‌توانند با واریز استیبل کوین‌های ERC20 خود به استخر نقدینگی eUSD RAMP، eUSD را ضرب کنند. این بدان معناست که دارندگان ruUSD و eUSD می توانند هر دو توکن را آزادانه مبادله، قرض یا قرض کنند و به نوبه خود نقدینگی برای کاربران با سرمایه قفل شده در ترتیبات سهام ایجاد کنند.

ایجاد RAMP به دلیل رشد سریع اقتصاد در معرض خطر است که تا سال 2021 از 300 میلیارد دلار فراتر رفته است، همراه با ناکارآمدی بازارهای اقتصادی مذکور.

بنیانگذاران RAMP چه کسانی هستند؟

چه چیزی RAMP را منحصر به فرد می کند؟

چند سکه RAMP (RAMP) در گردش وجود دارد؟

شبکه RAMP چگونه ایمن است؟

از کجا می توان RAMP (RAMP) خرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×