» کوین ها » ارزدیجیتال هوش مصنوعی کوانت
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال هوش مصنوعی کوانت

2024-06-05 107

درباره هوش مصنوعی کوانت

QuantAI یک پروژه هوش مصنوعی (AI) است که در سال 2021 توسط یک تیم ماهر تأسیس شد که توسط سرمایه گذاران باتجربه اتریوم تامین می شود. این پروژه در ظرفیت خود برای ایجاد عوامل هوش مصنوعی سفارشی شده، از دستیاران شخصی گرفته تا مشاوران تجاری، منحصر به فرد است.

QuantAI دو سرویس اصلی را ارائه می دهد: Quant Basic و Quant Pro. Quant Basic به کاربران این امکان را می دهد که بدون هیچ هزینه ای از قدرت هوش مصنوعی استفاده کنند و خود را به طور مشخص در بازار وب 3 قرار دهند. از سوی دیگر، Quant Pro یک سرویس مبتنی بر اشتراک ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد تا از همان ابتدا تجربه خود را به طور کامل سفارشی کنند.

علاوه بر استفاده شخصی، QuantAI یک سرویس سفارشی به نام Quant Solutions را نیز ارائه می دهد که در آن هوش مصنوعی توسط تیم متخصص آنها برای مشاغل سفارشی شده است. یکی از جنبه های منحصر به فرد QuantAI مدل تقسیم درآمد آن است که در آن 30 درصد از درآمد حاصل از Quant Pro و Quant Solutions بین دارندگان توزیع می شود.

هر کاربر می‌تواند از استفاده رایگان GPT4 لذت ببرد در حالی که سرمایه‌گذاران ما می‌توانند از پشته فناوری محلی LLM داخلی ما بهره ببرند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه توییتر، کانال تلگرام یا وب سایت رسمی مراجعه کنید.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×