» کوین ها » ارزدیجیتال پریمیا
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال پریمیا

2024-06-05 107

درباره پریمیا

Premia (PREMIA) چیست؟

Premia (PREMIA) یک توکن غیرمتمرکز است که هدف آن ارائه‌دهنده بازارساز خودکار گزینه‌های نسل بعدی (AMM) و متاواولت است . هدف آن ارائه بهترین قیمت ها به کاربران و در عین حال آوردن معاملات مشتقات همتا به استخر و بهره وری سرمایه به گزینه های مالی غیرمتمرکز (DeFi) است.

Premia خرید و فروش گزینه‌ها را تسهیل می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد بازدهی بازار را از دارایی‌های DeFi کسب کنند و از طریق پوشش ریسک‌ها از کاربران محافظت می‌کند. با هدف ارائه دسترسی همگانی به محصولات برتر DeFi، Premia از یک زیرساخت مالی برخوردار است که دسترسی بدون مجوز را برای همه کاربران دارد. Premia همچنین تمرکز زیادی روی تحقیق دارد و یکی از اهداف آن ارائه دسترسی آزاد به تحقیقات و نوآوری های برتر در دنیای DeFi است.

شبکه Premia از پلتفرم های شبکه های اجتماعی برای دسترسی بیشتر و سهولت استفاده استفاده می کند، مانند کانال تلگرام که کاربران می توانند به روز رسانی های سریع را دریافت کنند. Premia همچنین از طریق وبلاگ Medium و حساب توییتر خود اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار می دهد . همچنین با جامعه کاربران خود در Discord و Github تعامل دارد.

بنیانگذاران Premia (PREMIA) چه کسانی هستند؟

چه چیزی Premia (PREMIA) را منحصر به فرد می کند؟

چند سکه Premia (PREMIA) در گردش است؟

شبکه Premia (PREMIA) چگونه ایمن است؟

آیا سکه Premia (PREMIA) می تواند به 10 دلار برسد؟

از کجا می توان Premia (PREMIA) خرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×