» بررسی » Powerloom از 5200 گره Snapshotter Lite پیشی گرفت و به اکوسیستم پایه گسترش یافت
بررسی

Powerloom از 5200 گره Snapshotter Lite پیشی گرفت و به اکوسیستم پایه گسترش یافت

2024-04-12 1033

اولین گره ساخته شده بر روی Base، یک راه حل مقیاس پذیری لایه ۲ اتریوم که توسط Coinbase توسعه یافته است، نشان دهنده ورود Powerloom به اکوسیستم Base است. Powerloom یک شبکه داده قابل ترکیب پیشرو است که به پروتکل‌ها اجازه می‌دهد تا داده‌های زنجیره بلوکی را به روشی غیرمتمرکز فهرست‌بندی و جستجو کنند. پاورلوم در راستای مأموریت خود برای ارائه داده‌های زنجیره‌ای عملی در سراسر شبکه‌های L1 و L2، از ضرب بیش از 5200 گره Snapshotter Lite جشن می‌گیرد، که نقطه عطف قابل توجهی است که همزمان با گسترش Base است.

با ادغام استراتژیک Powerloom با Base، کاربران اکنون اولین فرصت را دارند که یک گره داده را برش دهند و گزینه جدیدی را برای مشارکت در داده‌های زنجیره‌ای و کسب سود از آن ارائه کنند. این گسترش بر نحوه جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها در سراسر اکوسیستم پایه تأثیر می‌گذارد، به ویژه با راه‌اندازی Snapshotter Lite Node با یک کلیک Powerloom که تلاش مشارکت را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و نیاز به زیرساخت‌های تخصصی را برطرف می‌کند.

Swaroop Hegde، یکی از بنیانگذاران Powerloom، گفت:

«دستیابی به بیش از 5200 گره Snapshotter Lite نقطه عطفی است که نشان دهنده اعتماد و رشد در ماموریت Powerloom است. همانطور که به اکوسیستم پایه گسترش می‌دهیم، از نقطه نظر فناوری رشد می‌کنیم و جامعه را می‌سازیم. این مرحله از آنجایی که ما به دموکراتیزه کردن دسترسی به داده های زنجیره ای ادامه می دهیم، بسیار مهم است. آینده هیجان انگیز است و این تازه شروع است.»

با پیشرفت‌های فناوری مانند ادغام Optimism Stack و فرصت‌های بهبودیافته برای Snapshotters برای شرکت در بازارهای داده متنوع در سراسر اکوسیستم Base، توسعه Base شامل راه‌حل‌های Base و L2 اضافی می‌شود.

عکس های فوری و بازارهای داده

Snapshot ها نقاط داده زنجیره ای هستند که از بازارهای مختلف داده در سراسر اکوسیستم توسط Snapshotter Lite Nodes جمع آوری می شوند. این عکس‌های فوری بیشتر بر روی جفت‌ها/پول‌های توکن DEX، مانند جفت USDC – ETH در DEXهایی مانند Uniswap (V2) و Aave متمرکز شده‌اند. هسته اکوسیستم پاورلوم، عکس‌های فوری هستند که داده‌ها را از زنجیره بلوکی و چندین بازار داده‌های روی زنجیره جمع‌آوری می‌کنند. نسخه Node’s Lite به گونه ای طراحی شده است که کاربر پسند باشد و به دانش فنی کمی نیاز دارد.

شبکه Powerloom تنها در 30 روز گذشته تقریباً 250 میلیون عکس فوری تولید کرده است و خروجی روزانه آن به بیش از 10 میلیون رسیده است که نشان دهنده وسعت و اهمیت فعالیت های آن است.

برای مجموعه داده های عظیم، مقیاس پذیر و قابل اعتماد – مناسب برای ایجاد محصولات داده پیچیده مانند داشبورد – Powerloom منبع اصلی است. شرکت کنندگان شبکه با اطمینان از اینکه هر قطعه داده دقیق است، به درستی از طریق محاسبات مبتنی بر اجماع بررسی می شود و اعتبار بیشتری دارد تا توسعه دهندگان بتوانند با اطمینان بسازند. APIهای از پیش محاسبه شده، تأیید شده و به راحتی قابل مصرف برای پروتکل های DeFi و قراردادهای هوشمند به آرامی در بازارهای داده Powerloom برای هر مورد استفاده ادغام می شوند.

با افزایش اتحاد و قابلیت‌های اکوسیستم Powerloom، آینده روشن است. Powerloom موقعیت خوبی برای پیشروی در زمینه زیرساخت داده بلاک چین با جاه طلبی برای گسترش دامنه دسترسی خود به Base و سایر راه حل های L2، پیشرفت های تکنولوژیکی و افزایش مشارکت در بازار داده دارد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×