» کوین ها » ارزدیجیتال گرده
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال گرده

2024-06-05 106

درباره گرده

گرده

انفجار اخیر مدل‌های حکمرانی در اکوسیستم DeFi بدون چالش نبود.

تورم شدید در برخی از اقتصادهای رمزی باعث شد که برخی از پروژه‌ها کل عرضه توکن حاکمیتی خود را ظرف چند هفته منتشر کنند، توزیع‌هایی که قدرت رای را در میان تعدادی از بازیگران متمرکز می‌کرد، امری عادی بود و عملکردهای حاکمیتی در بهترین حالت محدود می‌شد.

مدل حکمرانی POLLEN Pollen به این مسائل می پردازد و به شدت بر توسعه مشوق ها و فرآیندهای مشارکت جامعه تمرکز می کند که به سمت تمرکززدایی ایجاد می شود و از ذهن کندو برای کنترل جامعه استفاده می کند.

مدل POLLEN به گرده اجازه می‌دهد تا توکن‌های اقتصاد و مدیریت دارایی را از هم جدا کند. از پاداش‌های مبتنی بر شایستگی برای مدیریت مجموعه دارایی‌ها استفاده می‌کند و به مشارکت مثبت پاداش می‌دهد.

مدل حاکمیتی با انحراف بازده از مجموعه دارایی ها حفظ می شود. این علایق را همسو می کند و زیربنای ارزش توکن است. این مدل نرخ انتشار نشانه‌های متقارن، سیستم پاداش‌های پایدار و در نهایت تمرکززدایی کامل را امکان‌پذیر می‌سازد.

مکانیک گرده

POLLEN یک پروتکل تصمیم گیری است که به نیازها و انگیزه های شرکت کنندگان پاسخ می دهد و در عین حال نتایج تصمیم گیری را بهینه می کند. این یک سیستم پاداش پایدار و مبتنی بر شایستگی با کمی کردن نتایج تصمیم گیری و پاداش دادن به کاربران بر این اساس ایجاد می کند.

مدل حاکمیت POLLEN با استفاده از اهرم ذخایر دارایی‌ها، بازدهی را به جامعه منحرف می‌کند و یک اقتصاد داخلی ایجاد می‌کند که زیربنای ارزش توکن‌های حاکمیتی است.

POLLEN دارای طیف وسیعی از مکانیزم‌های رای‌گیری است که بر اعتبار ذینفعان در سیستم ساخته می‌شود و قدرت رای کاربران را از طریق ترکیبی از اعتبارسنجی شایسته‌سالارانه تاریخ تصمیم‌گیری و سهام نمادین مقیاس می‌دهد.

کسانی که قدرت را در سیستم دارند، کسانی خواهند بود که آن را از طریق مشارکت و شایستگی تصمیم گیری خود به دست آورده اند.

ما از مدل اعتبارسنجی شایسته POLLEN برای ایجاد مدل‌های تفویض اختیاری جدید مانند نمایندگی جمعی استفاده می‌کنیم، جایی که به طور خودکار قدرت رای را به کسانی که بهترین عملکرد تصمیم‌گیری را دارند واگذار می‌کنیم.

مدل تفویض اختیار جمعی، فرآیند تفویض اختیار را با حفظ استخرهای پویا از بهترین عملکردها بر اساس سابقه رأی‌گیری، ساده می‌کند. این کار کاربران منفعل را تشویق می کند تا به افراد شایسته واگذار کنند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×