» کوین ها » ارزدیجیتال پلاسما فاینانس
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال پلاسما فاینانس

2024-06-05 106

درباره پلاسما فاینانس

پلاسما فاینانس (PPAY) چیست؟

Plasma Finance یک تجمیع کننده DeFi زنجیره ای است که به کاربران اجازه می دهد به راحتی پورتفولیوهای خود را از یک رابط واحد و ساده مدیریت کنند. داشبورد را می توان به راحتی از طریق هر کیف پول Web 3.0 باز کرد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه، بررسی عمیق ما از Plasma Finance را بررسی کنید .

Plasma Finance خود را به عنوان خانه DeFi در نظر می گیرد. داشبورد محبوب ترین پروتکل های DeFi را در یک مکان گرد هم می آورد. این پلت فرم برای اطمینان از دموکراتیک شدن بازار DeFi، کاهش مشکلات و موانع ورود و باز کردن دسترسی برای همه گروه‌های کاربری ایجاد شده است. هدف سازندگان این پروژه ارائه راه حل های جهانی است که هم توسط مبتدیان و هم توسط شرکت کنندگان با تجربه مورد قدردانی قرار خواهد گرفت.

هدف توسعه دهندگان ایجاد یک داشبورد کاربر پسند و ساده با دسترسی جهانی به بهترین ابزارهای DeFi است و بدین ترتیب ارزهای رمزنگاری شده را برای توده ها تبلیغ می کنند. پلاسما فاینانس به عنوان پلی بین بازارهای مالی سنتی و غیرمتمرکز عمل می کند. طیف وسیعی از ابزارهای مالی پیشرفته را با UX پیشرو در صنعت ارائه می‌کند و راه آسانی برای اتصال رمپ‌های داخلی و خارج از شیب فیات برای کاربران فراهم می‌کند. کاربران Plasma Finance می توانند ارسال، تبادل و درخواست پرداخت کنند. آنها همچنین می توانند دارایی های دیجیتال را با یک کلیک واریز و برداشت کنند.

بنیانگذاران پلاسما فاینانس چه کسانی هستند؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×