» کوین ها » ارزدیجیتال پپه
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال پپه

2024-06-05 008

درباره پپه

PEPE چیست؟

PEPE یک memecoin کاهش تورم است که روی اتریوم راه اندازی شده است . این ارز رمزنگاری شده به عنوان ادای احترام به میم اینترنتی Pepe the Frog ساخته شده توسط Matt Furie ایجاد شد که در اوایل دهه 2000 محبوبیت پیدا کرد.

این پروژه با هدف سرمایه گذاری بر محبوبیت میم کوین ها، مانند Shiba Inu و Dogecoin ، تلاش می کند تا خود را به عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم معرفی کند. PEPE از جامعه ارزهای دیجیتال با ایجاد یک سیاست بدون مالیات و هشدار در مورد عدم کاربرد آن، خالص و ساده نگه داشتن چیزها به عنوان یک memecoin، به جامعه ارزهای دیجیتال متوسل می شود.

در اواخر آوریل تا مه 2023، افزایش انفجاری PEPE باعث شد ارزش بازار آن در یک نقطه به بالای 1.6 میلیارد دلار برسد و میلیونرها را از صاحبان اولیه حذف کند و جامعه قوی از پیروان همفکر را جذب کند. این امر باعث شده است که برخی آن را «فصل memecoin» بنامند، و باعث شده است که سایر memecoin ها – برخی از آنها در عرض چند ساعت راه اندازی شوند – در پمپ های دیدنی و به همان اندازه حیرت انگیز تخلیه شوند. باید دید که آیا PEPE و سایر ممکوین ها به بالاترین حد خود خواهند رسید، اگرچه این مطمئناً امید بسیاری از مؤمنان است که منتظر چرخه نصف شدن بیت کوین آینده هستند و برای یک Bull Run دعا می کنند.

نقشه راه PEPE دارای سه مرحله است، که در آن فاز یک شامل فهرست‌بندی در CoinMarketCap و دریافت ترند $PEPE در توییتر است، در حالی که فاز دوم شامل فهرست‌بندی در صرافی‌های متمرکز (CEX) و فاز سوم شامل فهرست‌های صرافی «سطح 1» و آنچه تیم می‌گوید را شامل می‌شود. “تصرف میم.”

بنیانگذاران پپه چه کسانی هستند؟

چه چیزی PEPE را منحصر به فرد می کند؟

چند سکه PEPE در گردش وجود دارد؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×