» کوین ها » ارزدیجیتال بادام زمینی
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال بادام زمینی

2024-06-05 107

درباره بادام زمینی

Peanut Trade یک شرکت فناوری بلاک چین است که در سه سرویس کلیدی – Fair Launch، DEX Market Maker Platform، و Arbitrage تخصص دارد.

سرویس Fair Launch به استارت‌آپ‌های رمزنگاری کمک می‌کند تا از راه‌اندازی توکن DEX خود در برابر ربات‌های تیرانداز محافظت کنند و تأثیر بازیگران بد را از بین ببرند. این از طریق استفاده از یک آنتی ربات با برچسب سفید به دست می آید که قبل از هر کس دیگری نقدینگی شما را برای شما خریداری می کند.

پلتفرم بازارساز DEX به کاربران اجازه می دهد تا استراتژی های معاملاتی سفارشی را روی توکن های خود در یک DEX با اسکن mempool و MEV اعمال کنند. این کار از طریق نظارت بر تراکنش‌های کاربران قبل از ورود به بلاک چین و پاسخ فوری با معاملات متقابل و همچنین ایجاد استراتژی‌های الگوریتمی بر اساس شرایط فعلی بازار برای متعادل کردن تقاضا انجام می‌شود.

سرویس آربیتراژ شامل استراتژی آربیتراژ خنثی دلتای مبادله متقابل در جفت توکن های بسیار مایع با 100% موجودی نقطه بین CEX و DEX است. این تیم از فناوری بلاک چین برای شناسایی فرصت های آربیتراژ و کسب سود از طریق تجارت استفاده می کند.

به طور کلی، خدمات Peanut Trade برای کمک به کسب‌وکارها در فضای بلاک چین طراحی شده‌اند تا با ارائه راه‌حل‌های نوآورانه و مؤثر برای مدیریت نقدینگی، تجارت و حفاظت از راه‌اندازی، سود خود را بهبود بخشند. ویژگی های فنی این خدمات شامل استفاده از فناوری بلاک چین برای اجرا و خودکارسازی معاملات و همچنین ایجاد شفافیت و امنیت برای کاربران است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×