» کوین ها » ارزدیجیتال پروتکل پلنگ
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال پروتکل پلنگ

2024-06-05 106

درباره پروتکل پلنگ

به دلیل ماهیت تغییرناپذیر و شفاف بلاک چین های عمومی، کاربران DeFi در معرض نظارت و جاسوسی اقتصادی قرار دارند.

معامله گران DeFi خطر از دست دادن مزیت های رقابتی خود را با مشاهده تاریخچه تراکنش ها و مهندسی معکوس و اجرای استراتژی ها، در نتیجه فرسایش مواد آلفا و در نتیجه کاهش کارمزدهای عملکرد، از دست می دهند.

بدون حریم خصوصی، آلفا و آزادی های فردی خیلی سریع از بین می روند. پروتکل Panther هنگام تعامل با DeFi، حریم خصوصی معاملاتی را برای کاربران فراهم می‌کند و از استراتژی‌ها و حاکمیت معاملاتی آنها محافظت می‌کند. در هسته راه حل Panther zAssets قرار دارد – دارایی های دیجیتالی با قابلیت تعامل و افزایش حریم خصوصی کاملاً وثیقه – که از فناوری zkSNARK استفاده می کنند. کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری دارایی‌های دیجیتالی از هر بلاک چین در خزانه‌های Panther و استفاده از این zAssets در طیف گسترده‌ای از برنامه‌های DeFi، دانش zAssets را به صفر برسانند.

علاوه بر این که به کاربران امکان می‌دهد کاملا خصوصی شوند، سطوح مختلفی از افشا در دسترس خواهد بود. یکی از آنها، به نام افشای دانش صفر، به کاربران اجازه می دهد تا بدون ارائه هیچ داده اساسی، با بهره گیری از فناوری اثبات دانش صفر و ارائه دهندگان اعتماد، انطباق را ثابت کنند. این یک معماری غیرمتمرکز جدید برای حفظ حریم خصوصی و اعتماد است و زمینه را برای بازیکنان نهادی فراهم می‌کند تا با ریسک کاهش‌یافته و آماده به کارگیری به DeFi وارد شوند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×