» کوین ها » ارزدیجیتال Opta Global
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Opta Global

2024-06-05 108

درباره Opta Global

در اوایل ژانویه 2023، جامعه ای متشکل از علاقه مندان پرشور کریپتو، رهبران فناوری اطلاعات و حل کنندگان مشکلات، پروژه OPTA را ایجاد کردند. تحت این پرچم، تیم تصمیم گرفت رویکردی فعالانه و تهاجمی برای موارد زیر اتخاذ کند:

(1) مشکلاتی را که مانع از پذیرش انبوه دارایی‌های رمزنگاری شده و توکن شده می‌شود، درک کرده و به آنها رسیدگی کند.

(2) راه‌حل‌های کاربردی ارزشمند دنیای واقعی را برای مشروعیت بخشیدن به کریپتو ارائه می‌کند که درک و استفاده گسترده از ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتالی توکن شده را ترویج می‌کند. (دیگر نشانه های MEME وجود ندارد!)

(3) برخی از منفی‌های اخیر پیرامون رویدادهای اخیر در دنیای کریپتو (FTX، بایننس، لونا) و شروع به بازگرداندن اعتماد به سیستم رمزنگاری با ارزیابی ریسک، انطباق و حاکمیت برای ایمن نگه داشتن دارایی‌ها می‌شوند.

درک این مشکلات: گام بعدی OPTA این بود که برای شناسایی و درک مشکلات در صنعت وقت بگذارد. ما تحقیقات و تجزیه و تحلیلی را برای درک علل ریشه ای انجام دادیم. نتایج نشان می دهد که بیشتر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در 4 زمینه کلی با مشکل مواجه هستند:

درک فناوری تا جایی که استفاده از آن راحت باشد.

یافتن راه‌حل‌هایی که فناوری را به محصولاتی تبدیل می‌کند که می‌توانند از آن استفاده کرده و از آن بهره‌مند شوند.

کاهش خطرات مرتبط با صنعت دارایی دیجیتال جهانی که به سرعت در حال رشد است، به ویژه در مورد امنیت و اخلاق

توانایی اعتماد به اخلاق و اقدامات رهبران پروژه و تیم‌ها در جایی که اغلب بر جامعه پروژه، قیمت توکن و سرمایه‌گذاری‌هایشان تأثیر منفی می‌گذارند.

تجزیه و تحلیل بیشتر نشان می دهد که ده ها مشکل خاص تر وجود دارد. بسیاری از این مشکلات لایه دوم و سوم ناشی از پیچیدگی ذکر شده در بالا در فناوری بلاک چین و سرعت تکامل، تطبیق و پیشرفت آن است. و ارائه راه حل های واقعی با صرف نظر از اولین مرحله شناسایی و تجزیه و تحلیل مشکلات غیرممکن است. «راه‌حلی» که از این مرحله حیاتی عبور کند، راه‌حل واقعی نیست و احتمالاً به مشکل کمک می‌کند. مهم نیست که راه حل چقدر ظریف است، اگر مشکلی را حل می کنید، راه حل نیز اشتباه است.

چشم‌انداز ما این است که با ادغام هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، الگوریتم‌ها، رمزارز Defi، با امور مالی و دارایی‌های دنیای واقعی، امور مالی را بازتعریف کنیم. جامعه ما برای شکوفایی به پایداری نیاز دارد. و خوشبختانه، انتقال نزدیک است. فناوری ابزارهایی را در اختیار ما قرار داده است و مردم اکنون دانشی را که طی هزاران سال به دست آورده‌اند در دستان خود دارند. اما برای به دست آوردن کشش در استفاده از این دانش، همه باید با هم برای مبارزه با بزرگترین تهدیدات جامعه، فقدان دانش، عدم دسترسی و میدان بازی نابرابر تلاش کنند. فناوری و نوآوری دیجیتال کلید آینده بهتر ما هستند. ما می‌خواهیم زمین بازی را هموارتر کنیم و به همه – افراد، کسب‌وکارها و مؤسسات – برای مشارکت در توسعه اکوسیستم‌های مالی به هم پیوسته که در آن تک تک اقدامات به حساب می‌آیند و تأثیر آن چند برابر می‌شود، به همه افراد به‌جای تنها تعداد معدودی منتفع می‌شود، مشارکت کنند. کاتالیزور مشارکت اعتماد است که توسط بلاک چین اعطا می شود. این به نوبه خود توسط این اکوسیستم آسان برای استفاده و شفاف که ما ایجاد می کنیم، به نام OPTA، بیشتر می شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×