» بررسی » OpenSea پشتیبانی برای Creator Royalty-Setting ERC-721C Token Standard اضافه می کند
بررسی

OpenSea پشتیبانی برای Creator Royalty-Setting ERC-721C Token Standard اضافه می کند

2024-04-12 1029

همچنین می توانید این خبر را در COINTURK NEWS بخوانید: OpenSea پشتیبانی از Creator Royalty-Setting ERC-721C Token Standard را اضافه می کند
پلتفرم اصلی NFT اکوسیستم اتریوم ، OpenSea، پشتیبانی از استاندارد توکن ERC-721C را اضافه کرده است که به سازندگان محتوا اجازه می‌دهد هزینه‌های حق امتیاز خود را تنظیم و اجرا کنند. طبق اعلامیه ای که در 2 آوریل منتشر شد، سازندگان محتوا در OpenSea اکنون می توانند درآمد خود را تنها با یک کلیک تنظیم کنند. بیایید با هم این پیشرفت را در پلتفرم NFT بررسی کنیم .

گام مهمی از تیم OpenSea

ERC-721C که توسط شرکت بازی‌های بلاک چین Limit Break در ماه مه گذشته مورد بررسی قرار گرفت، شرایط انتقال توکن مانند کپی رایت را در همه کانال‌ها استاندارد کرد و هدف آن حل مشکل تجارت شستشوی NFT است.
قبل از این مرحله، کاربران به راحتی می‌توانستند از کمیسیون‌های حق‌الامتیاز سازنده در بازارهای ثانویه مانند OpenSea و Blur با انتقال NFT‌ها از طریق کیف‌پول‌های خودسرپرست یا حتی سایر بازارهای NFT که با الزامات حق نسخه‌برداری سازندگان مطابقت نداشتند، عبور کنند. Limit Break در یک پست Medium به موارد زیر اشاره کرد:

در درازمدت، این امکان را برای تراکنش‌های تجاری بدون کارمزد و حق نسخه‌برداری اختیاری با رویدادهای airdrop فراهم کرد و به طور موثر توکن‌هایی را که غیرقابل تغییر هستند به پراکسی برای توکن‌های قابل تعویض تبدیل کرد. سرمایه‌گذاران تشویق شدند تا دارایی‌ها را از طریق معاملات شست‌وشو بین کیف پول‌های خود جمع‌آوری کنند، که برای صنعت NFT بد است.

نظرات قابل توجه در مورد موضوع

توسعه دهندگان OpenSea اظهار داشتند که سازگاری برای ERC-721C تنها با ارتقاء Dencun شبکه اتریوم در 13 مارس فعال شده است. این پلتفرم موارد زیر را بیان کرد:

“اگر درآمدهای سازنده محتوای خود را طبق مراحل بالا اعمال کنید، فروش فقط در سایر بازارهای پشتیبانی شده توسط OpenSea و پردازشگر پرداخت LimitBreak پشتیبانی می شود.”

پس از اجرای قرارداد ERC-721C در OpenSea، سازندگان محتوا می‌توانند به فهرست‌بندی دستی آثار رمزنگاری خود در سایر بازارها ادامه دهند، اما OpenSea با کمترین حق امتیاز تعیین‌شده توسط سازنده محتوا در سایر پلت‌فرم‌ها مطابقت خواهد داشت.

این ویژگی همچنین با OpenSea’s Seaport 1.6 سازگار است، که NFT ها را فقط تحت شرایط خاصی، مانند ابرداده که در پاسخ به حجم فروش تغییر می کند، برنامه ریزی می کند. اگرچه تا حد زیادی به صلاحدید سازنده است، هزینه های حق امتیاز NFT معمولاً از 2.5٪ تا 10٪ در هر فروش متغیر است. 10 مجموعه برتر NFT از زمان آغاز به کار توانسته اند بیش از 345 میلیون دلار درآمد حق امتیاز کسب کنند.
پست برای اولین بار در COINTURK NEWS ظاهر شد: OpenSea پشتیبانی از Creator Royalty-Setting Token Standard ERC-721C را اضافه می کند

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×