» کوین ها » ارزدیجیتال اوبیت
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال اوبیت

2024-06-05 107

درباره اوبیت

Oobit (OBT) چیست؟

Oobit راه آسان برای پرداخت با رمزنگاری در هر فروشگاه و در سراسر جهان است. این برنامه‌ای است که دارندگان رمزارز می‌توانند به خارج از کشور پول ارسال کنند یا فقط وارد هر فروشگاهی شوند، در هر جایی که Visa و Mastercard پذیرفته می‌شوند، ضربه بزنید و پرداخت کنید، درست مانند استفاده از Apple Pay®.

Tap & Pay – Oobit یک راه حل پیشگامانه برای پرداخت بدون تماس ارائه می دهد که امکان پرداخت با رمزنگاری با استفاده از برنامه Oobit را در هر یک از بیش از 100 میلیون کسب و کار در سطح جهان که ویزا یا مسترکارت را می پذیرند، می دهد. هیچ یکپارچه سازی در بخش تجاری، بدون آموزش بازار مورد نیاز نیست، کاربر با ارز دیجیتال پرداخت می کند و تاجر پول فیات دریافت می کند.

پرداخت‌های P2P – Oobit به کاربران خود اجازه می‌دهد رمزارز را در داخل یا خارج از کشور ارسال کنند، فقط با داشتن شماره تلفن خود به عنوان مختصات کیف پول مقصد. این سرویس حواله مرزی بسیار مخرب است زیرا فوری است و به صورت رایگان به کاربران ارائه می شود.

Oobit Layer 2 – Oobit در حال توسعه مجموعه‌ای از ابزارها است تا محصول Tap & Pay خود را به Gateway برای هزینه‌های Web3 تبدیل کند، با اجازه دادن به کیف پول‌های دیجیتال شخص ثالث خارجی برای اتصال آسان با برنامه Oobit. به کاربران امکان می دهد وجوه خود را در اختیار خود نگه دارند، در حالی که آن را برای خرج کردن در هر جایی که ویزا و مسترکارت پذیرفته می شود در دسترس قرار می دهد، با همان تجربه بدون زحمت و بدون تماس.

تنها محصولی که چرخه کامل درد مشتری را حل می کند.

بنیانگذاران Oobit چه کسانی هستند؟

چه چیزی OBT را منحصر به فرد می کند؟

چگونه شبکه Oobit ایمن است؟

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×