» کوین ها » ارزدیجیتال پرتو
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال پرتو

2024-06-05 106

درباره پرتو

پرتو چیست؟ (پرتو)؟

توکن $BEAM به عنوان دارایی رمزنگاری بومی برای شبکه Beam عمل می کند، یک شبکه بازی که توسط Merit Circle DAO قدرت گرفته است. Beam اکوسیستمی است که در آن گیمرها و توسعه دهندگان گرد هم می آیند تا آینده صنعت بازی را شکل دهند. یکی از اجزای اصلی آن Beam SDK است که یک کیت توسعه نرم‌افزار انعطاف‌پذیر است که به توسعه‌دهندگان بازی این امکان را می‌دهد تا از بین ابزارهای مختلفی که می‌توانند برای سوخت‌رسانی و ساختار عناصر بلاک‌چین درون بازی خود استفاده کنند، یکی را انتخاب کنند.

برای تعامل با Beam، $BEAM مورد نیاز است. این دارایی رمزنگاری بومی است که در شبکه Beam برای پرداخت تراکنش ها استفاده می شود. این نه تنها شامل انتقال دارایی‌ها می‌شود، بلکه شامل تمام تعاملات با قراردادهای هوشمند در شبکه Beam می‌شود که تجربه یکپارچه و همهجانبه بازی را تسهیل می‌کند.

علاوه بر عملکرد به عنوان یک توکن گاز که به شبکه Beam انرژی می‌دهد، $BEAM قلب حاکمیت Merit Circle DAO است. این سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) در اوایل سال 2021 برای ایجاد انقلابی در صنعت بازی راه اندازی شد. توکن $BEAM به دارندگان خود اجازه می دهد تا در مدیریت این DAO شرکت کنند.

چند سکه BEAM در گردش وجود دارد؟

بنیانگذاران BEAM ($BEAM) چه کسانی هستند؟

از کجا می توانم BEAM ($BEAM) را بخرم؟

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×