» کوین ها » ارزدیجیتال NuCypher
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال NuCypher

2024-06-05 107

درباره NuCypher

NuCypher (NU) چیست؟

NuCypher یک سیستم رمزگذاری غیر متمرکز، کنترل دسترسی و مدیریت کلید (KMS)، سرویس رمزگذاری برای بلاک چین های عمومی است . NuCypher اشتراک گذاری داده های رمزگذاری شده سرتاسر را در بلاک چین های عمومی و راه حل های ذخیره سازی غیرمتمرکز ارائه می دهد.

NuCypher به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از فناوری رمزگذاری مجدد پروکسی (PRE) داده های خصوصی را بین تعدادی از شرکت کنندگان در شبکه های اجماع عمومی به اشتراک بگذارند. طبق گفته NuCypher، این فناوری رمزگشایی NuCypher را نسبت به پروژه های بلاک چین سنتی مبتنی بر رمزگذاری کلید عمومی بسیار ایمن تر و محافظت می کند.

NuCypher (NU) توکن های بومی مورد استفاده در شبکه بزرگتر NuCypher هستند. توکن‌ها برای تشویق شرکت‌کنندگان شبکه برای انجام خدمات مدیریت کلید و دسترسی به عملیات تفویض اختیار/ابطال در شبکه استفاده می‌شوند.

توکن‌های NU برای اجرای یک گره کارگر NuCypher نیز استفاده می‌شوند. شبکه NuCypher در برابر ریسک مخرب محافظت می شود و به طور خودکار پاداش های کاربر مشکوک را کاهش می دهد.

NU همچنین در شبکه برای شرکت در NuCypher DAO استفاده می شود. NuCypher DAO پروتکلی است که پارامترهای شبکه و ارتقاء قراردادهای هوشمند در شبکه را کنترل می کند. کاربرانی که NU سهام دارند نیز می توانند در تایید طرح های DAO شرکت کنند.

بنیانگذاران NuCypher چه کسانی هستند؟

چه چیزی NuCypher را منحصر به فرد می کند؟

چند توکن NuCypher (NU) در گردش وجود دارد؟

شبکه NuCypher چگونه ایمن است؟

از کجا می توانید Nucypher (NU) بخرید؟

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×