» کوین ها » ارزدیجیتال Nuco.cloud
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Nuco.cloud

2024-06-05 105

درباره Nuco.cloud

nuco.cloud یک پلت فرم محاسبات ابری پیشگامانه است که آماده است تا نحوه استفاده افراد و کسب و کارها از قدرت محاسباتی را دوباره تعریف کند. با ادغام فناوری توزیع انقلابی BOINC (از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی) با قدرت محاسباتی مراکز داده حرفه‌ای، nuco.cloud اولین ابر مقیاس‌کننده مش غیرمتمرکز جهان را تشکیل می‌دهد. این رویکرد نوآورانه منابع محاسباتی استفاده نشده را از مراکز داده حرفه‌ای مختلف جمع‌آوری می‌کند که منجر به یک اکوسیستم محاسباتی قوی، مقیاس‌پذیر و ایمن می‌شود. یکی از ویژگی های برجسته آن مقرون به صرفه بودن آن است که قدرت محاسباتی را 70 تا 90 درصد ارزان تر از روش های سنتی ارائه می دهد.

پتانسیل بازار: حوزه محاسبات ابری در مسیر صعودی قرار دارد و پیش بینی می شود با CAGR 17.9٪ رشد کند. در سال 2022، ارزش این صنعت 545.8 میلیارد دلار بود و انتظار می رود تا سال 2027 به 1240.9 میلیارد دلار برسد.

پیشنهادات محصول:

nuco.cloud SKYNET:

درباره: محصول شاخص و اولین ابر مقیاس کننده مش غیرمتمرکز جهان. مزایا: 70% مقرون به صرفه تر از رقبایی مانند AWS. مخاطبان هدف: شرکت ها و شرکت های بزرگ، به ویژه آنهایی که در زمینه هوش مصنوعی، تجزیه و تحلیل داده ها، تحقیقات علمی و ارائه ویدئو فعالیت می کنند. ویژگی ها: بر روی دو بلاک چین، اتریوم و تلو، که با یک پل PNETWORK برای عملیات روان و ایمن به هم متصل هستند، کار می کند.

nuco.cloud GO:

درباره: یک راه حل ابری غیرمتمرکز که توسط BOINC از دانشگاه کالیفرنیا، برکلی طراحی شده است. ویژگی‌ها: به قدرت محاسباتی دستگاه‌های مصرف‌کننده در سطح جهانی که به آنها «ماینر» گفته می‌شود، ضربه می‌زند. جوایز: ماینرها تا 70 درصد سهم درآمد کسب می کنند. مزایا: تا 90٪ ارزان تر از جایگزین هایی مانند AWS. مخاطبان هدف: کاربران خصوصی و کسب و کارهای کوچک.

nuco.cloud PRO & CUSTOM:

درباره: از نیروی ابری از مراکز داده مشهور مانند CUDOS و Hetzner استفاده می کند. ویژگی ها: PRO: برای کارهایی مانند آموزش هوش مصنوعی و رندر سه بعدی طراحی شده است. CUSTOM: طراحی شده برای کارهای سنگین CPU، بهینه برای تجزیه و تحلیل داده ها و میزبانی وب. مزایا: تا 70٪ مقرون به صرفه تر از خدمات استاندارد مانند AWS. مشاوره کمک های مالی دولتی برای مشتریان:

درباره: کمک به تهیه بودجه عمومی، پوشش حداکثر 40-80٪ از هزینه های سرور. همکاری: با Innovator-Institut و EY توسعه یافته است.

دستاوردها و شناخت:

  • 2018: دریافت بودجه از BAFA آلمان.
  • 2019-2020: ICO موفق و مشارکت با مراکز داده پیشرو.
  • 2022: دریافت کمک هزینه “DigitalJetzt” از مرکز هوافضای آلمان (DLR) و اولین آزمایش موفق بتای nuco.cloud PRO را انجام داد.
  • 2023: دریافت گواهینامه ISO 56002:2021 برای مدیریت نوآوری، راه اندازی Testnet nuco.cloud GO، و ایجاد همکاری های بازاریابی با Lunar Strategy و NinjaPromo.

nuco.cloud با ادغام فناوری بی بدیل با چشم انداز رایانش ابری مقرون به صرفه و کارآمد، آینده این صنعت را شکل می دهد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×