» کوین ها » ارزدیجیتال دینامیک تانسور عصبی
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال دینامیک تانسور عصبی

2024-06-05 109

درباره دینامیک تانسور عصبی

Neural Tensor Dynamics یک مبتکر در فناوری‌های DeFi است که از قدرت Bittensor برای ایجاد آرایه‌ای از پروتکل‌های DeFi استفاده می‌کند که نیازهای متنوع کاربران را برطرف می‌کند.

برای توانمندسازی کاربران برای مشارکت در شبکه Bittensor از طریق راه‌حل‌های مستحکم، تضمین رشد شبکه و کسب جوایز جذاب ساخته شده است.

NTD همچنین خدمات اعتبارسنجی بسیار قابل اعتمادی را اجرا می کند که در آن کاربران می توانند به صورت فعال و غیرفعال در شبکه مشارکت قوی داشته باشند.

دینامیک تانسور عصبی (NTD) برای پر کردن شکاف با حذف موانع در مشارکت DeFi، ترکیبی از قدرت یادگیری ماشین، و فراهم کردن زیرساخت لازم برای امور مالی مفید و غیرمتمرکز ساخته شده است.

اگر چه با تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi)، مزایای زیادی برای مقایسه با امور مالی سنتی وجود دارد، اما خطر این است که بفهمید چگونه پروتکل‌های DeFi را درک کنید، فرصت‌های سرمایه گذاری مناسب را پیدا کنید و با سرمایه‌گذاری خود ایمن بمانید. اکثر کاربران استفاده از DEX، درک آخرین عملکرد قراردادهای هوشمند و پیروی از روند DeFi را دشوار می دانند. NTD با ایجاد یک پلتفرم کاربر پسند که مشارکت DeFi را برای همه یکپارچه می کند، از شر این موانع خلاص می شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×