» کوین ها » ارزدیجیتال NEM
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال NEM

2024-06-05 106

درباره NEM

NEM چیست؟

NEM یک پلتفرم بلاک چین است که در مارس 2015 راه اندازی شد. این پلتفرم یکی از پیشگامان صنعت کریپتوکارنسی بود و به دنبال بهبود نقص های موجود در زنجیره های دیگر در آن زمان بود. این یکی از اولین زنجیره‌های کامل بدون تورینگ بود که دارای توکن‌های تعریف‌شده توسط کاربر (موسوم به موزاییک)، فضای نام، حساب‌های چند امضایی و یک سیستم شهرت P2P بر اساس EigenTrust++ بود . بارزترین سهم آن در این فضا مکانیسم اجماع اثبات اهمیت است که به دنبال پاداش دادن به فعالیت های زنجیره ای و جلوگیری از تمرکز ثروت که معمولاً با اثبات سهام مرتبط است. کلاینت آن، NIS ، به زبان جاوا نوشته شده است.

NEM یک جامعه جهانی دارد. این ابزار بیشترین سود را به عنوان یک روش پرداخت جایگزین برای مشاغل و فروشندگان می بیند و دارای انواع برنامه های رسانه های اجتماعی در ژاپن است، مانند نمگراف ، یک جایگزین تحت مالکیت و مدیریت اجتماعی برای اینستاگرام.

در دسامبر 2021، NEM توسط تیمی مستعار متشکل از کارشناسان و علاقه مندان به ارزهای رمزنگاری شده به سختی مورد بررسی قرار گرفت. این هارد فورک با عنوان هارلوک نشان دهنده قصد جامعه برای انتقال NEM از سایه خود سابق خود به پلتفرم پرداخت پیشرو در جهان برای محتوای رسانه‌ای درون زنجیره‌ای و خارج از زنجیره بود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×