» کوین ها » ارزدیجیتال Mundocrypto
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Mundocrypto

2024-06-05 109

درباره Mundocrypto

Mundocrypto یک شرکت رمزنگاری فناوری چندملیتی است که بر ارائه خدمات آکادمیک بلاک چین آنلاین و وب 3.0 در سراسر جمعیت اسپانیایی زبان متمرکز است. در طول 4 سال گذشته، Mundocrypto یکی از بزرگترین و پر جنب و جوش ترین جوامع را در این اکوسیستم ساخته و حفظ کرده است. به عنوان بخشی از تکامل خود، Mundocrypto تبدیل به Metaverse برای جوامع و منابع آموزشی شده است که دارای منابعی مانند Mundocrypto News، Mundocrypto Academy، Mundocrypto TV و Mundocrypto Community هستند که متاورز MundoCrypto را تشکیل می‌دهند و در دنیای VR همگرا خواهند شد.

Mundocrypto واقعاً معتقد است که آموزش کلید رشد مداوم اکوسیستم است. به این ترتیب، ما سه مفهوم جدید را معرفی می کنیم: یادگیری کسب درآمد، اثبات جامعه و مدل آکادمیک B2B. همه این ویژگی‌های جدید در دنیای واقعیت مجازی مملو از محیط‌هایی که در آن اقتصاد توسط Mundocrypto Token، ابزار کاربردی و حاکمیتی Mundocrypto، اداره می‌شود، همگرا می‌شوند. این توکن به دارندگان فرصت می‌دهد تا پارامترهای محاسبه پاداش، رای‌گیری، دسترسی به مدل یادگیری کسب درآمد، جمع‌آوری جوایز، شرط‌بندی و خرید دارایی‌های بازی را در متاورس تغییر دهند.

  • یادگیری کسب درآمد: این مدل به کاربران جدید انگیزه می دهد تا هرچه بیشتر یاد بگیرند زیرا امکان کسب درآمد در این فرآیند را دارند. مدل Learn to Earn بر اساس یک قانون ساده است: درآمد متارورس > پاداش.

  • اثبات انجمن: به عنوان یک مفهوم برای تقویت جامعه ایجاد شده است زیرا کاربران به یکدیگر انگیزه می دهند تا از طریق یک سیستم پاداش بر اساس سطوح تجربه به رشد خود ادامه دهند.

  • مدل B2B: به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات دانشگاهی، Mundocrypto به شرکت‌های دیگر این فرصت را می‌دهد تا آکادمی‌های خود را بسازند یا برنامه آموزشی Learn to Earn را در Mundocrypto Metaverse پیاده‌سازی کنند. از طریق این مدل B2B، کاربران جدید نه تنها می توانند به راحتی به این اکوسیستم دسترسی داشته باشند، بلکه برای آن پاداش نیز دریافت خواهند کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×