» کوین ها » ارزدیجیتال MIR Token
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال MIR Token

2024-06-05 106

درباره MIR Token

امروزه مانند گذشته، تراکنش‌های مالی در سیستم بانکی با مشکلات بسیار زیادی از جمله تقسیم‌بندی و انزوای سیستمی، کارمزد بالای نقل و انتقال و در دسترس نبودن نقدینگی در مقادیر معین و در بین بانک‌ها مواجه است. حتی بیشتر از آن در حال حاضر، از زمان Covid-19، استفاده از روش‌های تراکنش دیجیتال به طور فزاینده‌ای رایج شده است. بنابراین، دیجیتالی‌ترین بانک‌ها با سه جزئیات بیشتر و بیشتر مورد درخواست و کارآمدی قرار می‌گیرند: تراکنش‌ها از یک بانک به بانک دیگر زمان زیادی می‌برد، هزینه‌بر هستند و گاهی اوقات وقتی طولانی می‌شوند، ردیابی سطح تکامل تقریباً غیرممکن است. معامله، هم برای فرستنده و هم برای گیرنده. وقتی صحبت از آفریقا به میان می آید، همه اینها حتی بدتر است.

یکی از مشکلات اصلی که بانک های مرکزی در نهایت تصمیم به شروع استفاده از آن با آن مواجه خواهند شد، وزن دهی تدریجی بلاک چین در طول زمان است. در واقع، به نظر می رسد که هر چه بلاک چین ها بیشتر درخواست شود، در طول زمان سنگین تر می شوند. این مورد در مورد بلاک چین بیت کوین است که سرعت انتشار آن در ده سال گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است. ناگفته نماند هزینه های استخراج آن که به طور فزاینده ای ناچیز شده است، برای الگوریتم های پیچیده تر. همچنین مدل‌های بلاک چین دیگری نیز پدیدار شده‌اند که یک ماینینگ کامل را ارائه می‌کنند، اما در میان‌مدت به سرعت از همان مشکل وزن‌دهی رنج می‌برند. همه اینها در لحظه ای که بخش بانکی تصمیم به مقابله با آن می گیرد، دیگر به درد نمی خورد.

MIR یک توکن برای تامین مالی آینده بلاک چین است، یک مدل بهینه سازی از دو نوع: بلاک چین هایی که به لطف انواع جدیدی از سرورهایی که در حال توسعه هستند، قادر خواهند بود میلیاردها تراکنش در روز را بدون محدودیت عملکرد کاهش دهند.

الگوریتم هایی که وزن بلاک چین را معکوس می کنند، به لطف انواع جدید رمزگذاری و زبان فشرده سازی خرد اطلاعات در بلاک چین.

تمام نتایج این کار در درجه اول به بخش بانکداری اختصاص داده شده و به صورت متن باز در دسترس آنها قرار خواهد گرفت. سپس، آنها می توانند توسط اپراتورهای بلاک چین در سراسر جهان مورد استفاده قرار گیرند، در حالی که انقلابی را ایجاد می کنند که امروز به نظر می رسد یک نوآوری جهانی است، خود بلاک چین. بنابراین این دو راه حل، انواع جدیدی از سرورهای قدرتمند همراه با زبان میکرو فشرده سازی جدید، به ما امکان دسترسی به بلاک چین را 100 برابر قدرتمندتر از هر چیزی که امروز می شناسیم می دهد. این امر به آفریقا از طریق روسیه یک نبوغ در جهان خواهد داد، در مشارکتی که آنها را به اولین کاربران با گوش های بسته تبدیل می کند. بلاک چین سه مشکل اصلی بخش بانکی یعنی کندی عملیات، غیرقابل ردیابی تدریجی و آنی و کارمزدهای انتقال بسیار گران را حل می کند. با این حال، خود بلاک چین یک مشکل دیگر نیز دارد، این است که هر چه تعداد کاربران بیشتر باشد، سنگین‌تر می‌شود.

دو راه حل ممکن است: ایجاد یک زبان جدید برای ریزفشرده سازی اطلاعات در بلاک چین برای معکوس کردن روند وزن دهی.

راه حل های سرور را 100 برابر قدرتمندتر از راه حل های موجود و با هزینه های متوسط ​​بازار توسعه دهید.

MIR این کار را تامین مالی خواهد کرد و اولین مدل های یک بلاک چین منبع باز عالی را از طریق R3، Corda و Ripple در اختیار سیستم بانکی قرار خواهد داد.

بلاک چین سه مشکل اصلی بخش بانکی یعنی کندی عملیات، غیرقابل ردیابی تدریجی و آنی و کارمزدهای انتقال بسیار گران را حل می کند. با این حال، خود بلاک چین یک مشکل دیگر نیز دارد، این است که هر چه تعداد کاربران بیشتر باشد، سنگین‌تر می‌شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×