» کوین ها » ارزدیجیتال Microtuber
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Microtuber

2024-06-05 107

درباره Microtuber

MicroTuber (MCT) چیست؟ Micro Tuber (MCT) یک ارز دیجیتال است که برای قرار دادن سهام و خرید پاداش در پلتفرم Seed Box طراحی شده است. Seed Box یک پلتفرم تامین مالی جمعی کشاورزی برای تجارت و سرمایه گذاری کالاها و دارایی های کشاورزی است.

MCT یک توکن ابزار ERC-20 و BEP-20 است که برای موارد زیر استفاده می شود: * قرار دادن سهام در پروژه های تامین مالی جمعی کشاورزی * خرید محصولات کشاورزی (پس از اتمام پروژه تامین مالی جمعی) * هزینه های لیست پروژه های سرمایه گذاری جمعی در پلت فرم Seed-Box * سیستم امتیاز پاداش

چند سکه MCT در گردش وجود دارد؟ MCT توکن ERC-20 خود را در تاریخ 06/01/2021 با حداکثر عرضه 10,000,000,000 توکن MCT بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی کرد. MCT به BEP-20 پل شده است و اکنون چند زنجیره ای است. عرضه کل تغییر نکرده است و همیشه در تعادل است.

بنیانگذاران MCT چه کسانی هستند؟ * ادوارد وونیک یی (مدیر عامل) رئیس گروه TK است که در سال 1982 تأسیس شد. این گروه عمدتاً در سرمایه گذاری های مختلف در تگزاس، آمریکای لاتین و آسیای شمال شرقی سرمایه گذاری می کند. دکتر یی یکی از مرزهای تجارت نفت خام بین عربستان سعودی و کره جنوبی است.

دکتر یی که در چندین تجارت بین المللی کالاها در مقیاس بزرگ از جمله فلزات و الوار نیز فعالیت می کند، بیش از 38 سال سابقه اثبات شده ایجاد برنامه های تجاری را به ارمغان می آورد که به طور مداوم از رقبا پیشی گرفته است. از سال 1982، گروه TK و سرمایه گذاران آن در چندین سرمایه گذاری موفق تجاری شرکت کرده اند و مالکیت فعلی هفت مورد را دارند.

  • ادوارد یی (CTO) یک شرکت توسعه بلاک چین را اداره می کند و مدیر عامل Coin Genesis است. فارغ التحصیل دانشگاه تگزاس با لیسانس علوم در سیستم های اطلاعات مدیریت و دارای تجربه گسترده در HTML، CSS، جاوا اسکریپت، SQL، و Solidity با سابقه توسعه دهنده کامل است.

از کجا می توانم MCT بخرم؟ MCT برای معامله در صرافی Gopax با جفت MCT/BTC و همچنین برای معامله در PancakeSwap DEX با جفت MCT/BNB موجود است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×