» آموزش » آموزش متاورس
متاورس
آموزش

آموزش متاورس

2022-02-04 00322

تاریخچه متاورس

متاورس

واژه متاورس از دو قسمت متا به معنای ماورا و ورس به معنای دنیا تشکیل شده و معنای تحت الفظی این واژه دنیای ماورا است.

متاورس در سال ۱۹۹۲ در رمان علمی‌تخیلی “تصادف در برف” (Snow Crash) نوشته نیل استفنسون استفاده شد. از آن زمان، واژه متاورس برای توصیف انواع نوآوری‌های متمرکز بر خلق یک واقعیت مجازی پایدارتر که به زندگی فیزیکی و واقعی ما نفوذ می‌کنند، استفاده شده است.

از آنجایی که مفهوم متاورس خود هنوز در حال رشد است، چندین تعریف برای توصیف آن وجود دارد. به عبارت ساده، متاورس یک قلمرو دیجیتالی است که به انسان‌ها اجازه تعامل با افراد دیگر یا شخصیت‌های دیجیتالی (مجازی) در قالب آواتار‌ها برای برقراری ارتباط، همکاری، انجام بازی، رسیدگی به امور کاری و تجاری یا معاشرت را می‌دهد.

متاورس را می‌توان یک فضای مشترک مجازی که از ترکیب واقعیت فیزیکی، بازی‌های آنلاین، واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و ارز‌های دیجیتال حاصل می‌شود، تعریف کرد که کاربران را قادر می‌سازد به صورت مجازی با هم در تعامل باشند.

هر برنامه، خدمات، یا بستری که به شما اجازه می‌دهند با انسان‌های دیگر یا شخصیت‌های دیجیتالی در یک دنیای مجازی تعامل داشته باشید، متاورس را تشکیل می‌دهد. از بازی پوکمون گو، که از واقعیت افزوده استفاده می‌کند، تا اتاق‌های کار هورایزن فیس‌بوک که امکان همکاری مجازی را فراهم می‌کنند، زیربنا‌هایی برای آنچه متاورس می‌تواند در آینده باشد، محسوب می‌شوند.

کاربرد‌های متاورس

کاربرد‌های متاورس

توانایی ادغام دنیای فیزیکی و مجازی، متاورس را قادر می‌سازد تا واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی را در چندین مورد استفاده روزمره و حوزه‌هایی مانند سرگرمی، تولید، مراقبت‌های بهداشتی و درمانی، همکاری، ورزش، تحصیل و آموزش بگنجاند. با این وجود، جنبه‌های اخلاقی و کاربردی آن موردی است که جوامع جهانی فناوری در حال کار روی آن هستند.

ویژگی‌ های دوره آموزش کسب درآمد از متاورس

کسب درآمد از متاورس

از مهم‌ترین ویژگی‌های دوره کسب درآمد از متاورس می‌توان به این نکته اشاره کرد که با گذراندن آن دیگر به هیچ مرجعی نیاز نخواهید داشت. به‌علاوه با وجود پشتیبانی کامل و همه‌جانبه به ‌تمامی پرسش‌های احتمالی شما پاسخ داده می‌شود.

شما با گذراندن این دوره دیدگاه کاملا جامعی نسبت به مقوله متاورس پیدا خواهید کرد و به این توانایی می‌رسید تا قدم در این فضای جدید گذاشته و سرمایه‌گذاری‌های جذابی داشته باشید و از حضور و کسب درآمد دلاری در این دنیای جدید لذت ببرید.

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×