» کوین ها » ارزدیجیتال Maxity
ارزجو| معرفی ارز
کوین ها

ارزدیجیتال Maxity

2024-06-05 109

درباره Maxity

Maxity.io اولین پروتکل تأثیر اجتماعی Web3.0 در جهان است که مسائل شفافیت خیریه و جذب سرمایه را از طریق فناوری بلاک چین حل می کند. مفهومی منحصر به فرد از Symbiotic Metaverse که رفاه عمومی را برای ارتقای 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل با مدل‌های NFT، MAX Forest، V&R و SocialFi گرد هم می‌آورد.

• Maxity NFT Marketplace: یک راه حل برای موسسات خیریه، سازمان های غیردولتی، هنرمندان و افراد مشهور تا داستان های خود را بگویند و با دارایی های دیجیتالی منحصر به فرد حسی از جامعه ایجاد کنند.

• MAX Forest: یک برنامه رقابتی که افراد را تشویق می کند تا انتشار کربن را با بازی کردن تجربه کاشت درختان در فضای مجازی و پاداش دادن به کاربران با MAX Coin، کاهش دهند.

• Symbiotic Metaverse: ورودی و گردهمایی Web3.0 برای گروه‌های رفاه عمومی و سازمان‌های غیردولتی در سراسر جهان برای انتشار و پیوستن به اقدامات داوطلبانه و شناسایی و دریافت پاداش. با همکاری یکدیگر، مشکلات مختلف دنیای واقعی به تدریج حل می شوند و یک متاورز همزیستی را تشکیل می دهند که در آن چندین نژاد، ایمان و موجودات زنده در کنار هم زندگی می کنند.

• پروتکل تأثیر اجتماعی: پروتکلی از پایین به بالا که جمع آوری کمک های خیریه، مدیریت وجوه، هزینه ها، گزارش دهی منظم، فعالیت های خیریه و آغاز فعالیت ها، و اقدامات داوطلبانه رفاه عمومی را بر روی بلاک چین قرار می دهد و مؤسسات خیریه را قابل اعتمادتر، قابل اعتمادتر، و به طور گسترده پذیرفته شده و مشارکت می کند. .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

منبع مورد استفاده در ارزجو

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
  • ×